خدمات سایت

خدمات سایت کالج مدیریت شامل مشاوره و آموزش می باشد. این مشاوره در زمینه انجام پایان نامه ، انجام مقاله و چاپ مقاله می باشد. خدمات مشاوره ای شامل مشاوره کسب و کار، مشاوره کارآفرینی در زمینه کسب و کار الکترونیکی می باشد. هدف رشد و بالندگی دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری رشته مدیریت می باشد.

انجام پایان نامه شامل مشاوره انجام پایان نامه مدیریت در مقطع ارشد و دکتری.

انجام مقاله شامل مشاوره انجام مقاله در مقطع ارشد و دکتری مدیریت.

چاپ مقاله شامل مشاوره انتخاب ژورنال و سابمیت مجله رشته مدیریت در مقطع ارشد و دکتری.

خدمات سایت

خدمات سایت – کالج مدیریت

چاپ مقاله در خدمات کالج مدیریت

آنچه بعد از انجام مقاله اهمیت دارد { چاپ مقاله } است. چاپ مقاله نیازمند اطلاعات کافی در مورد مجلات مختلف می باشد. این مجلات می تواند مجلات برتر خارجی باشد یا مجلات علمی پژوهشی داخلی را شامل شود. باید مجلات از جهت های مختلف بررسی شود و در لیست سیاه وزارت علوم نباشد. این موضوع بسیار حائز اهمیت است. باید توجه ویژه به آن انجام داد. این مجلات باید دارای نمایه، ایمپکت فاکتور و در لیست سفید وزارتین باشد. چرا که ریسک کارتان را پایین می آورید. چاپ مقاله به عنوان یکی از امتیازات پژوهشی بسیار قوی در اختیار استاتید و دانشجویان است.

مشاوره کسب و کار

هر کسب و کاری نیازمند یک مشاور در کنار خود می باشد. این مشاوره بصورت کاملا تخصصی باید صورت گیرد. تخصص در مشاوره کسب و کار باید بصورت تجربی و تحصیلی توام باشد. چرا که نداشتن علم و تجربه در کنار هم نه تنها مفید نیست گاهی به کسب و کار ضربه وارد می کند. و این ضربه گاهی بدون جبران و گاهی هم سخت جبران می شود. تیم کالج مدیریت با توجه به تخصص خود در این زمینه و چند سال استارت آپ الکترونیکی براحتی می تواند  در کنار تیم شما با شما باشد و توانمندی خود را در اختیار تیم شما قرار دهد.

کتاب تجارت الکترونیکی