کالج مدیریت

این تیم از سال ۱۳۹۳ با رویکرد پژوهشی کار خود را شروع کرد و رفته رفته وارد عرصه طراحی سایت و سئو سایت گردید. کالج مدیریت به دنبال مشاوره کسب و کار الکترونیکی رفت. تجربه های زیادی در این راه بدست آورد. بهینه سازی سایت یکی از این تجربه های شیرین بود. توانست در این زمینه خدمات زیادی را به وب سایت های ایرانی ارائه کند.

هدف کالج مدیریت سئو سایت با متدهای روز دنیاست. و سعی کرده است که در این زمینه آموزش هایی را تهیه و در دسترس کاربران گرامی قرار دهد. این آموزش های بهینه سازی سایت کاملا رایگان بوده و امیدواریم بتوانیم در این عرصه نیز کمکی به دانشجویان و مدیران کشور ارائه کنیم.

طراحی سایت شخصی

آموزش های آکادمی کالج مدیریت

طراحی سایت

طراحی وب سایت شخصی

امروزه طراحی سایت شخصی ، آن هم برای معرفی ایده ها و سلایق و نظرات پیرامون موارد اجتماعی، سیاسی و علمی بسیار مدنظر قرار گرفته است. آنچه شما را در بین دیگران می تواند متمایز کند داشتن یک سایت شخصی است. این سایت می تواند در کنار داشتن صفحه های شخصی شبکه های اجتماعی شما را بسیار محبوب کند. یک سایت باید صفحات گرافیکی جذاب و مورد توجهی داشته باشد، منحصر به فرد طراحی شود و تمایزاتی را  در نظر بگیرد.

طراحی سایت شخصی برای چه کسانی مفید است؟

اساتید دانشگاه ها که می توانند به نام خود دامنه تهیه کنند و سایتی را برای ارتباط با دانشجویان خود داشته باشند. به نظر می آید پزشکان می توانند گزینه مناسبی باشند دامنه با نام خود به فعالیت های حوزه پزشکی بپردازند.

عکاسان نیز مفید است چرا که می توانند عکس های خود را به اشتراک بگذارند

مناسب فعالیت های شخصی و ترویج آثار هنری و علمی

مناسب صاحبان استارت آپ و کسب و کارهای اینترنتی

[tp_button style=”style-22″ btn_text=”ثبت سفارش طراحی سایت” text_color=”#ffffff” normal_bg_color=”#1e73be” btn_align=”text-center” btn_url=”url:http%3A%2F%2Fcollegemodiriyat.ir%2Forder-submit%2F||”]
انجام مقاله

مزایای داشتن سایت شخصی چیست؟

یک سایت فقط برای کسب و کار و ارائه‌ی محصول نیست . در صورتی که دانش و یا خدمتی برای ارائه به افراد جامعه دارید شما کاندید مناسبی برای داشتن یک سایت شخصی هستید. مزایا سایت شخصی عبارتند از :

ایجاد یک رزومه بسیار خوب

ایجاد تعامل و ارتباط پایدار و انلاین با دوستان و همکاران

ابزاری در ایجاد برند و برند سازی شخصی

اشتراک گذاری دانش شخصی

ابزاری برای کسب درآمد شخصی

افزایش آگاهی عمومی

امکانات حرفه ای سایت شخصی

طراحی قالب شخصی

ایجاد شبکه اجتماعی کوچک به منظور راحتی ارتباط با دانشجویان

ایجاد ثبت نام و ورود کاربری به سایت

ایجاد فروشگاه آنلاین در سایت

ایجاد نوبت دهی برای سایت های شخصی پزشکان

چه امکانات پایه ای سایت شخصی دارد؟

داشتن صفحه اصلی (خانه) با گرافیک بسیار زیبا و منحصفر به فرد

ایجاد صفحه تماس با ما با تمام قابلیت های تماس

ایجاد صفحه درباره من (توضیح مختصر از صاحب سایت یا حرفه)

ایجاد دسته بندی ها برای مقالات، اخبار و…

معرفی صفحات شبکه اجتماعی

طراحی حرفه ای و جذاب

از نکات مهم در طراحی سایت شخصی ، معرفی خدمات بصورت خیلی واضح و آسان برای کاربران می باشد. این امر با استفاده از قرار گیری مناسب المان ها در جای مناسب خود فراهم خواهد شد. تیم کالج مدیریت سعی می کند با توجه به اصول طراحی سایت و دسترسی کابران در استفاده از سایت و راحتی آن ها، مطابق درخواست شما یک ظاهر اختصاصی را طراحی کند.