طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی حرفه ای

طراحی سایت شرکتی برای هر شرکت یا استارت آپ و کسب و کار لازم است زمانیکه محصولات و خدماتی متناسب با حوزه ی کاری خود ارائه می‌کند. برای آشنایی هر چه بیشتر با این خدمات و محصولات نیاز به معرفی و شناساندن آنها وجود دارد. امروزه فضای مجازی به عنوان یکی از مهمترین مکان‌های تبلیغات و جذب مشتری تبدیل شده است لذا داشتن یک سایت شرکتی می‌تواند به عنوان نماینده‌ی سایت شما و معرف خدمات و محصولات شما در دنیای وب باشد.

 

مزایا طراحی سایت شرکتی

مسلما داشتن یک وب سایت برای یک شرکت چه نوپا چه قدیمی می تواند مفید باشد. طراحی سایت به عنوان یک امتیاز محسوب می شود. که براحتی می تواند شما را از رقبا پیش بیاندازد. باتوجه به حجم کاربران اینترنتی نیاز به طراحی سایت محسوس است. از جمله مزایای طراحی سایت شرکتی می تواند:

 

داده های (جمعیت شناختی)

داشتن اطلاعات خوب درباره اینکه مشتریان تان چه کسانی هستند و چه نیازهایی دارند، از جنبه های مهم بازاریابی برای یک کسب و کار است. داشتن یک وب سایت شرکتی همراه با ابزارهای رایگان مانند گوگل آنالیتیک، می تواند به تعیین موقعیت های بازاریابی کسب و کار شما کمک کند. ابزارهایی همچون گوگل آنالیتیک می توانند اطلاعات زیادی را در اختیارتان قرار دهد (مانند صفحات با بیشترین بازدید یا نحوه پیدا کردن و ورود به وب سایت شما). این نوع داده های بازاریابی برای رشد کسب وکار شما مفید است.

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی – کالج مدیریت

مشتری مداری

داشتن یک وب سایت به شما امکان می دهد تا مشتریان بیشتری را به سمت خود هدایت کنید. از آنجا که وب سایت شما ۲۴ ساعت شبانه روز در دسترس است، می توانید در ساعات غیر معمول نیز به جذب مشتری بپردازید. همچنین شما می توانید وب سایت خود را برای مشتریانی که اطلاعاتی از آن ها دارید، سفارشی سازی کنید.

اعتبار

داشتن یک وب سایت خوب طراحی شده و حرفه ای، اعتبار خاصی را برای کسب و کار شما فراهم می کند. محتوایی که خوب نوشته شده باشد، مشتریان را درگیر می کند و آن ها را تشویق می کند تا وب سایت شما را بررسی کنند و در مورد کسب و کار شما بیشتر یاد بگیرند. بیشتر افراد در جستجوی خدمات و محصولات در وب هستند. اگر شما یک سایت شرکتی نداشته باشید و حضور در فضای وب را جدی نگیرید، کسب و کارتان را به رقبای تان هدیه می دهید.

سهولت تعامل با مشتری

بسیاری از مردم فکر می کنند که یک وب سایت یک مکان برای قرار دادن اطلاعات است اما هسته اصلی یک وب سایت خوب طراحی شده و نگه داری وب سایت، بسیار گسترده تر از این حرفاست. یک وب سایت، فرصت لازم برای شناخت بیشتر مشتریان از طریق شبکه های اجتماعی و وبلاگ را برای شما فراهم می کند و اطلاعات بیشتری از مشتریان را در اختیار تان قرار می دهد. با داشتن وب سایت، مردم ساده تر با شما ارتباط برقرار می کنند و بیشتر احتمال دارد که مشتری باقی بمانند. همچنین شما می توانید، محتویات وب سایت خود را با توجه به نیازهای مشتریان تان طراحی کنید. این باعث جذب بیشتر بازدیدکنندگان به سایت شما می شود زیرا احتمال دارد که این فراد اطلاعات مورد علاقه شان را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

مقرون به صرفه

بر خلاف رسانه های چاپی، اعمال تغییرات و به روز رسانی وب سایت آسان است. علاوه بر این هزینه تغییر محتوا در وب سایت فقط از طریق زمان اندازه گیری می شود، در حالی که هزینه تغییر محتوای رسانه های چاپی شامل زمان و هزینه های مادی می شود. یک سایت با طراحی خوب و محتوای هدفمند می تواند تا حد زیادی مکمل تبلیغات چاپی باشد. مشتریان شما می توانند از طریق وب سایت شما، کاتالوگ، تصاویر و یا ویدئویی را تماشا کنند.

دسترسی شبانه روزی مشتری به شما

تقریبا همه چیز در اینترنت، ۲۴ ساعت شبانه روز در دسترس است. مشتریان می توانند در هر زمانی و از هر جایی که هستند ، از طریق وب سایت خرید کنند یا با کسب و کار شما ارتباط برقرار کنند. ممکن است مشتریان بالقوه تان به خدمت یا محصول خاصی نیاز داشته باشند اما در ساعات عادی روز نتوانند آن را تهیه کنند. اگر شما یک وب سایت داشته باشید، در تمام ساعات شبانه روز برای مشتریان تان در دسترس خواهید بود.

ویترین همه روزه برای محصولات و خدمات شما

بهترین ویژگی یک وب سایت برای کسب و کار شما این است که مردم می توانند به صورت شبانه روزی در هفت روز هفته به خدمات و محصولاتتان دسترسی داشته باشند. مشتریان می توانند کالاهای شما را بخرند، یا پیشنهادهای ویژه شما را در هر زمانی که برایشان مناسب است، مشاهده کنند، بدون اینکه بخواهند منتظر باشند تا فروشگاه فیزیکی شما باز شود!

 

یک وب سایت ارزانتر است تا اجاره کردن یک فروشگاه فیزیکی

راه اندازی یک کسب و کار ممکن است هزینه بر باشد. به جای اینکه برای یک مکان فیزیکی جهت کسب و کار خود هزینه کنید، کسب و کار خود را در فضای آنلاین شروع کنید! یک طراح سایت حرفه ای قادر است با طراحی سایت کاربرپسند و جذاب در طولانی مدت برای شما راههایی به منظور کسب درآمد ایجاد کند. داشتن یک وب سایت قدیمی و تاریخ گذشته برای شما نتیجه ای نخواهد داشت.

 

بهبود بازاریابی و افزایش فروش

با طراحی سایت شرکتی، بسیاری از فرصت های بازاریابی و تبلیغات نیز به روی شما باز می شود. طراحی سایت با صرف حداقل هزینه به تقویت حضور آنلاین شما کمک می کند و باعث دیده شدن شما در فضای وب می شود. در نتیجه، مشتریان بالقوه کسب و کارتان افزایش خواهد یافت. حضور آنلاین در اینترنت، فروش محصولات و خدمات در هر زمان و در هر مکان را برای افراد فراهم می کند که امکان به دست آوردن مشتریان جدید را نیز افزایش می دهد و تاثیر زیادی بر فروش شما می گذارد.

بازار هدف بزرگتر

هنگامی که یک کسب و کار، محصولات یا خدماتی را ارائه می کند؛ داشتن یک وب سایت تضمین می کند که دسترسی به آن محصولات یا خدمات، به زمان یا مکان محدود نمی شود. داشتن وب سایت یک عرصه عالی را برای فروش محصولات و عرضه خدمات ارائه می کند و بازار هدف گسترده تری را فراهم می کند.

چگونه با طراحی سایت شرکتی در بین مخاطبان حرفه ای دیده می شوید؟

مطمئنا شما هم در شبکه‌های اجتماعی فعالیت خود را انجام‌ می‌دهید. اما برای معرفی کردن برندتان نباید تمام وقت و هزینه خود را در شبکه های اجتماعی بگذارید چنین کاری اصلا حرفه‌ای نخواهد بود و در بین مخاطبان و همچنین رقبایتان یک کسب و کار آماتور و غیر حرفه ای شناخته خواهید شد. هر کسب و کار شرکتی با توجه به امکانات و نیازهای که دارد باید طراحی سایت خود را انجام دهد اما باید کاملا جذاب و حرفه‌ی صورت بگیرد.

 

طراحی سایت شرکتی حرفه ای

 

طراحی سایت  شرکتی ارزان

 

طراحی وب سایت شرکتی