کالج مدیریت

این تیم از سال ۱۳۹۳ با رویکرد پژوهش و مشاوره کسب و کار که آموزش انجام پایان نامه مدیریت ، چاپ مقاله ، انجام پایان نامه ارشد، انجام مقاله و طراحی سایت و سئو در بخش مشاوره کسب وکار کار خود را آغاز نموده است. کالج مدیریت به دانشجویان ارشد و دکتری در رشته مدیریت به طور اختصاصی آموزش های رایگان در زمینه استارت آپ، نرم افزارهای آماری و پایان نامه و … ارائه می کند.

این آموزش ها به صورت کاملا رایگان بوده و به منظور بهره برای دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی رشته مدیریت در مقطع دکتری و ارشد تهیه گردیده است. ما بدنبال آسان سازی آموزش در انجام پایان نامه مدیریت، مقاله و ارائه راهکارهای چاپ مقاله در رشته مدیریت هستیم.

چاپ مقاله
چاپ مقاله isi

چاپ مقاله تضمینی isi

چاپ مقاله در ژورنال های isi همیشه مخاطبان زیادی در رشته مدیریت دارد. این مجلات بالاترین رنکینگ مجلات دنیا را دارند. هر چند در بین خودشان نیز باز دسته بندی می شوند. ولی وقتی چند مقاله isi در رزومه فرد وجود دارد یعنی آن فرد در رشته خود موفق است. این مقاله isi شاخص های زیادی دارد. یکی از این شاخص ها ایمپکت فاکتور (impact factor) است. که در شناخت مجلات isi بسیار مناسب است و هر چه قدر این عدد بالاتر است. محبوبیت و رتبه بهتری در بین محققین دانشگاهی دارد. دانشجویان دکتری مدیریت بیشتر به دنبال چاپ مقاله isi هستند. لذا برای دفاع از رساله خود به مقاله isi نیاز دارند.

چاپ مقاله isi

برای داشتن رزومه  تحصیلی، چاپ تضمینی مقاله در مجلات معتبر isi یکی از مهم ترین راه های افزایش امتیازات پژوهشی و می باشد. برای چاپ تضمینی در مجلات معتبر، ابتدا نیاز به یک نگارش کننده ماهر هست تا بتواند یک نگارش خوب با دقت و مهارت بالا و خالی از ایراد نگارشی و گرامری بنویسد. لازم  است که فرد دانش وسیعی در زمینه موضوع پژوهشی خود داشته باشد تا بتواند از اطلاعات موجود بهترین استفاده را نماید. یک نویسنده علاوه بر داشتن تخصص در حوزه تحصیلی خود باید دانش وسیعی از مجلات، نحوه پاسخگویی به ادیتور، نحوه سابمیت و تمام آنچه که یک فرد هنگام چاپ با آن روبروست داشته باشد. اکسپت و چاپ تصمینی مقاله ISI و یا هر مجله دیگر مانند اسکوپوس، ISC و یا حتی مجله علمی پژوهشی داخلی یک هنر است و افراد برای اینکه اثر علمی خود را به مرحله اکسپت و چاپ برسانند می بایست این هنر و مهارت را فرا بگیرند.

فرآیند کار در کالج مدیریت

انجام مقاله در کالج مدیریت در رشته مدیریت انجام می شود. فرآیند چاپ نیز باید زیر نظر متخصصان باشد. این فرآیند شامل مراحل مختلفی است. این مراحل: فرمت بندی، دستور زبان، پیدا کردن مجله مناسب با  موضوع و ارسال و سابمیت است. از آنجا که دانشجویان ارشد و دکتری رشته مدیریت نیازمند این خدمات هستند.کالج مدیریت برآن است تا به دانشجویان این خدمات را ارائه کند.

[tp_button style=”style-22″ btn_text=”درخواست چاپ مقاله” text_color=”#000000″ normal_bg_color=”#21b0d3″ btn_align=”text-center” btn_url=”url:http%3A%2F%2Fcollegemodiriyat.ir%2Forder-submit%2F||”]

چاپ مقاله isc

تقریبا محبوبیت مقاله های isi را دارند. این مجلات به مجلات جهان اسلام (Islamic World Science Citation Center=ISC) شهرت دارند و بسیار معتبر هستند.  در ایران به عنوان سومین پایگاه محبوب شناخته می شود. از نظر رتبه بندی در بعضی از دانشگاه ها هم رتبه مجلات علمی پژوهشی داخلی هستند. چاپ مقاله در این مجلات زمان بر بوده و محقق باید بتواند  زمان مناسبی برای آن ها داشته باشد. آی اس سی هم همانند سایر نمایه ها مثل یک استاندارد عمل می کند بنابراین یک نشریه ضمن ISC بودن می تواند سایر نمایه ها مانند ISI و یا SCOPUS و یا … را دارا باشد. یکی از مزایای پایگاه ISC این است که مورد تایید بسیاری از دانشگاه های ایران می باشد.

چاپ  isi رایگان

چاپ مقاله isi بسیار پر طرفدار است. اگر بتوانید مجله رایگان پیدا کنید که خیلی هم خوب است. لیست مجلات isi رایگان می تواند به شما کمک کند. اگر بدنبال مجله رایگان isi هستید باید برای شما زمان اهمیتی نداشته باشد. به علت اینکه این مجلات پروسه داوری طولانی دارند. این پروسه معمولا بسیار زمان بر است. پس بهتر است کمی مطمین در این راه قدم بردارید. چرا که بعد از یکسال مقاله ریجکت شود تمامی زحمات  انجام مقاله از دست می رود.

چاپ مقاله isi در کمترین زمان

آن چیزی که در مقاله isi اهمیت دارد زمان است. خاطر نشان کنیم زمان کم و تبلیغات از این دست بسیار مخرب است. چرا که ما مجله ای حداقل در رشته مدیریت نداریم که بخواهد در دو هفته اکسپت بدهد و معتبر باشد. حتما مجلات چک شوند که در هاجکت ها نباشند. دانشگاه های معتبر کشور  بسیار در مجلات isi حساس هستند. تمامی مجلات isi چک می شوند و مجلات نامعتبر در لیست سیاه قرار می گیرند. یادمان باشد گاهی چاپ مقالهisi در یک ژورنال نامعتبر حتی به رزومه علمی شما لطمه وارد می کند و آن را از بین می برد. بسیار در انتخاب مجله isi دقت کنید. چرا که بی تجربگی باعث از بین رفتن پول و حتی مقاله شما خواهد شد و صدمات بدی به رزومه شما وارد خواهد کرد.

هزینه مقاله isi

مجلات isi به دو شکل اوپن اکسس (Open Access)  و کلوز اکسس (Close Access) وجود دارد. در واقع نوع مجله isi بسیار مهم است. در مجلات isi اوپن اکسس دانشجویان مدیریت باید برای چاپ مقاله پول واریز کنند. معمولا داوری های آن ها زمان کمتری دارد. ولی در مجلات کلوز اکسس چاپ مقاله بسیار زمان بر است. گاها بیشتر از یکسال زمان می برد. مسلما مجلات کلوز اکسس از اعتبار بسیار بالایی برخوردار هستند. به راحتی مقاله چاپ نمی کنند. به علت رایگان بودن تمامی پروسه ها در مقاله isi در کلوز اکسس ها طرفداران بسیار زیادی بین محققان دارد و حاضرند با زمان بیشتر در آنجا مقاله به چاپ برسانند.

چاپ مقاله isi

نیازهای مهم در  اکسپت و چاپ تضمینی مقاله ISI

داشتن تخصص و دانش قوی در حیطه رشته مدیریت. داشتن مهارت های نوشتن و شناخت تمامی چارچوب مقالات علمی که بصورت تضمینی اقدام به چاپ  می کنند. شناخت مجلات  تضمینی و پیدا کردن مجله متناسب با موضوع مورد مطالعه. ترجمه و نوشتن cover letter .مهارت ارسال  به مجلات تضمینی. نحوه برقراری ارتباط با سردبیر مجلات تضمینی. پاسخگویی سریع و مناسب به نظرات داوران مجله

چاپ مقاله در مجلات خارجی

مجلات خارجی نیز مانند داخلی انواع مختلف دارد. از مجلات jcr و اسکوپوس که نمایه های isi هستند گرفته تا مجلات isc که به مجلات جهان اسلام شهرت دارند. مجلات خارجی می توانند گرید علمی پژوهشی داشته باشند. می توانند isi باشند ولی ایمپکت فاکتور نداشته باشند. این مجلات می توانند isi با ایمپکت فاکتور باشند که بسیار معتبرتر هستند. بهرحال انچه نیاز است در وحله اول انجام مقاله است. انجام مقاله درست می تواند روند چاپ isi را بهبود ببخشد.