کالج مدیریت

درباره ما: کالج مدیریت در سال ۱۳۹۳ با یک ایده خلاقانه در رشته مدیریت کار خود را آغاز کرد.این تیم خدمات خود را از انجام پایان نامه در رشته مدیریت آغاز کرد. رفته رفته به خدمات خود انجام مقاله ، چاپ مقاله و تالیف کتاب در رشته مدیریت  اضافه کرد. بعد ها این تیم توانست در زمینه آموزش و مشاوره پایان نامه و مقاله به فعالیت خود ادامه دهد. برخی از فعالیت هایی که شامل مقاله مدیریت ، مقاله اقتصاد ، مقاله حسابداری و پرسشنامه بودند نیز اضافه شدند. چرا که حفظ دانشجویان برایش بسیار اهمیت داشت. در کنار دانشجویان مقطع ارشد و دکتری از آن روز هستیم و خدمات خود را همچنان ادامه می دهیم.

درباره ما

آموزش انجام پایان نامه مدیریت

ما به دنبال آموزش انجام پایان نامه مدیریت به منظور ارتقای سطح علمی دانشجویان دکتری و ارشد مدیریت هستیم. ما در کالج مدیریت تمام آگاهی خود در زمینه انجام پایان نامه را به صورت مقاله در قسمت آموزش پایان نامه نویسی در اختیارتان قرار می دهیم. با توجه به حجم آموزش های ما براحتی می توانید خودتان کارتان را در کنار یک مشاوره انجام پایان نامه از تیم ما انجام دهید. هدف تیم کالج مدیریت آموزش بهنگام با انجام پایان نامه مدیریت است. به طوری که دانشجو بتواند از عهده کارهای خود توسط این آموزش انجام پایان نامه بر بیاید.

خدمات کالج مدیریت

ما در زمینه هایی در رشته مدیریت در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری بصورت تخصصی زیر نظر مشاوران فعالیت داریم. این زمینه ها شامل : {انجام پایان نامه ، انجام مقاله ، چاپ مقاله و تالیف کتاب} است. فعالیت ها در مقطع ارشد و دکتری رشته مدیریت  شامل : مدیریت بازرگانی ، مدیریت دولتی ، مدیریت کارآفرینی است. این خدمات بصورت آموزش و مشاوره در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری زیر نظر مشاوران ارائه می شود. تمامی این مراحل یک متخصص در زمینه خدمات ارائه شده از تیم کالج مدیریت به شما همراهتان می باشد. تمامی مراحل را با آموزش و مشاوره در خدمتتان هستند. تیم کالج مدیریت در قسمت مقاله مدیریت ، مقاله حسابداری ، مقاله اقتصاد و پرسشنامه فعالیت داریم.