کالج مدیریت

این تیم از سال ۱۳۹۳ با رویکرد پژوهش و مشاوره کسب و کار که آموزش انجام پایان نامه مدیریت ، چاپ مقاله ، انجام پایان نامه ارشد، انجام مقاله و طراحی سایت و سئو در بخش مشاوره کسب وکار کار خود را آغاز نموده است. کالج مدیریت به دانشجویان ارشد و دکتری در رشته مدیریت به طور اختصاصی آموزش های رایگان در زمینه استارت آپ، نرم افزارهای آماری و پایان نامه و … ارائه می کند.

این آموزش ها به صورت کاملا رایگان بوده و به منظور بهره برای دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی رشته مدیریت در مقطع دکتری و ارشد تهیه گردیده است. ما بدنبال آسان سازی آموزش در انجام پایان نامه مدیریت، مقاله و ارائه راهکارهای چاپ مقاله در رشته مدیریت هستیم.

تالیف کتاب
تالیف کتاب سریع

تالیف کتاب

تالیف کتاب یکی از خدمات سایت کالج مدیریت است. معمولا در کارشناسی ارشد و در دوران دکتری دانشجویان فرا می گیرند. نوشتن کتاب نیازمند تخصص در زمینه نوشتاری است که انجام می دهید. کتاب های مدیریت نیازمند تخصص دانش مدیریتی دارد. اگر می خواهید در مورد خاصی کتابی تالیف کنید حتما مشرف به مطالب آن حوزه باشید. این کار باعث می شود که شما نویسنده قهاری شوید. نگارش کتاب کار آسانی نیست و پیوستگی در مطالب بسیار با اهمیت و مهم تلقی می شود.

چاپ کتاب در یک نگاه

۱-آماده کردن فایل
۲-عقد قرارداد(حضوری-راه دور) وتحویل فایل نهایی به انتشارات.
۳-انجام مراحل اداری توسط انتشارات(شابک-فیپا-مجوز ارشاد)
مدت زمان چاپ کتاب بعد از آماده شدن فایل نهایی صفحه آرایی شده برای کتابهای علمی ۳۰تا۴۵ روز کاری و برای سایر کتابها(شعر-رمان و کتابهای حوزه علوم انسانی) ۳تا۶ ماه می یاشد.مدت زمان صدور مجوز از اختیار ناشر خارج می باشد.
۴-صدور مجوز چاپ توسط وزارت ارشاد
۵-آماده شدن طرح جلد
زدن طرح جلد به عهده انتشارات است ولی در صورت تمایل می توانید خودتان طرح جلد را آماده و تحویل انتشارات نمایید.

۶-چاپ کتاب توسط انتشارات و تحویل به نویسنده.

چاپ کتاب

چگونه بنویسیم

گاهی دانشجویان مدیریت به نوشتن کتاب و نویسندگی در زمینه های مختلف درسی فکر می کنند. اما با تصور اینکه نگارش کتاب نیاز به تخصص و امکانات خاص دارد از انجام آن منصرف می شوند. در صورتیکه هر دانشجویی که حرفی برای گفتن داشته باشد و یا اطلاعات مفیدی در زمینه رشته مدیریت داشته باشد و علاقمند به ترویج آن است می تواند با اندکی تمرین و رعایت یکسری نکات اقدام به نگارش کتاب و چاپ آن نماید. هیچ فردی از ابتدا یک نویسنده  خوب به دنیا نمی آید و دلیل موفقیت نویسندگان بزرگ نیز شکست های پی در پی و درس گرفتن از شکست ها و از دست ندادن امید است. در واقع تفکر و شجاعت می تواند مهمترین ویژگی های یک نویسنده موفق باشد.

[tp_button style=”style-22″ btn_text=”ثبت درخواست تالیف کتاب” text_color=”#ffffff” border_color=”#1e73be” btn_align=”text-center” btn_url=”url:http%3A%2F%2Fcollegemodiriyat.ir%2Forder-submit%2F||”]