کالج مدیریت

این تیم از سال ۱۳۹۳ با رویکرد پژوهش و مشاوره کسب و کار که آموزش انجام پایان نامه مدیریت ، چاپ مقاله ، انجام پایان نامه ارشد، انجام مقاله و طراحی سایت و سئو در بخش مشاوره کسب وکار کار خود را آغاز نموده است. کالج مدیریت به دانشجویان ارشد و دکتری در رشته مدیریت به طور اختصاصی آموزش های رایگان در زمینه استارت آپ، نرم افزارهای آماری و پایان نامه و … ارائه می کند.

این آموزش ها به صورت کاملا رایگان بوده و به منظور بهره برای دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی رشته مدیریت در مقطع دکتری و ارشد تهیه گردیده است. ما بدنبال آسان سازی آموزش در انجام پایان نامه مدیریت، مقاله و ارائه راهکارهای چاپ مقاله در رشته مدیریت هستیم.

انجام پایان نامه
انجام پایان نامه

انجام پایان نامه

انجام پایان نامه مدیریت، با هدف رشد تحقیق و توسعه در علم صورت می گیرد. انجام پایان نامه دکتری باید علمی و با روش تحقیق آمیخته باشد. در غیر این صورت علمی محسوب نشده و فاقد درجه علمی است. دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری برای فارغ التحصیلی نیازمند گذراندن پایان نامه هستند.  پایان نامه نیازمند دانستن علم آمار و روش تحقیق است. چرا که در فصول سوم تا پنجم پایان نامه نیازمند بررسی آماری و روش تحقیق می باشد. برای پایان نامه ها باید از استاد راهنما و استاد مشاور استفاده کرد. در واقع قطع این مرحله بی همرهی خضر مکن نمونه بارز این جمله است. انجام پایان نامه دکتری بدون استاد راهنما امکان پذیر نیست. استاد مشاور نیز می تواند در پایان نامه نظر بدهد.

انجام پایان نامه مدیریت

انجام پایان نامه مدیریت

پایان نامه مدیریت بخاطر موضوعات متنوع خود همیشه دارای اولویت های پژوهشی است. این رشته از یک سمت به سازمان و از سمت دیگر به بازار بر خورد می کند. همین تنوع باعث بروز مشکلات و موضوعات عدیده ای می شود که می توان در پایان نامه ها به عنوان پژوهش آن ها را بررسی کرد. آنچه لازم است در مورد انجام پایان نامه مدیریت بدانیم آن است که پایان نامه مدیریت گرایش دارد. این گرایش ها شامل مدیریت بازرگانی ، مدیریت کارآفرینی ، مدیریت دولتی و … می شود. و گاهی آنقدر گرایش ها ریز می شود که دانشجویان را در این مرحله سخت دچار مشکل می کند. چرا که موضوعات پایان نامه بشدت شبیه به هم شده و سخت شدن تحقیق خود را نشان می دهد. پایان نامه مدیریت نیازمند اصولی است که باید رعایت شود. این اصول همان اصول پنجگانه مدیریت است.

پایان نامه چیست؟
انجام پایان نامه ارشد
انجام پایان نامه کارشناسی ارشد
انجام پایان نامه دکتری

پایان نامه چیست؟

پایان‌نامه یا رساله یا تز یا تیزِس (به انگلیسی: thesis) نوشتاری است که دانشجویان در موضوعی خاص مربوط به رشتهٔ تحصیلی خود، برای دریافت مدرک تحصیلی می‌نویسند. در پایان‌نامه دانشجویان موضوع یا سؤالی را بررسی کرده و از راه تجزیه و تحلیل یا تجارب عملی یا آزمایشی به آن پاسخ می‌دهند. به بیان دیگر پایان‌نامه شامل استدلال موضوعی، ارائهٔ پژوهشی تجربی، حاصل کارآموزی یا عصاره‌ای از درس‌های آموخته‌شده در دوران تحصیلی دانشجوست که با راهنمایی استادان نگارش و تدوین می‌شود.

 می خواهیم کمی در مورد انجام پایان نامه با هم صحبت کنیم. گاهی همین اسم به ظاهر راحت لرزه به تن دانشجویان ارشد و دکتری مدیریت می اندازد. نگارش پایان نامه با توجه به اصول و رعایت این اصول انجام می پذیرد. دانشگاه ها در ارایه این اصول کمی با هم متفاوت هستند ولی آن چه مهم است پایان نامه دارای یک ساختار کلی است که رعایت آن مهم است. پایان نامه مدیریت نیز از این رویکرد مستنثنی نیست و دارای الگوهای کاملا مشابه است. حال بهتر است با خود انجام پایان نامه مدیریت نیز آشنا شویم.

[tp_button style=”style-22″ btn_text=”ثبت درخواست انجام پایان نامه” text_color=”#0a0a0a” text_hover_color=”#c91e68″ normal_bg_color=”#f4276b” btn_align=”text-center” btn_url=”url:http%3A%2F%2Fcollegemodiriyat.ir%2Forder-submit%2F||”]

انجام پایان نامه مدیریت صنعتی کارشناسی ارشد

پایان نامه در رشته مدیریت صنعتی موضوعات زیادی را شامل می شود. معمولا مدیریت زنجیره تامین بحث داغ این رشته است. دانشجویان این رشته در ارشد و دکتری گرایش های زیادی دارند. ولی نسبت به رشته های دیگر مدیریت این گرایش ها کمتر است. بسیار نزدیک به رشته مهندسی صنایع می باشد. پایان نامه در این رشته بیشتر با نرم افزارهای فازی سروکار دارد. البته از معادلات ساختاری هم استفاده می شود. هدف از تشکیل این دوره گرایش مدیریت نیروی انسانی متخصص مورد نیاز صنایع تولیدی و خدماتی ، موسسات و شرکت های دولتی و خصوصی است

پایان نامه مدیریت بازرگانی

مدیریت بازرگانی رشته ای با گرایش های متفاوت است. پایان نامه در این رشته به دلیل موضوعات فراوان و جای کار داشتن تمامی این موضوعات در کشور ایران به عنوان جامعه آماری می تواند از جذابیت خاصی برخوردار باشد. انجام پایان نامه دکتری مدیریت بازرگانی معمولا در حوزه های بازاریابی ، تجارت الکترونیکی، صادرات ، فروش ، تبلیغات و … کار می شود و معمولا دانشجویان کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در پایان نامه های خود از نرم افزارهای spss ، لیزرل ، ایموس ، pls و خیلی از نرم افزارهای معادلات تفسیری ساختاری مانند ism استفاده می کنند.

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد

پایان نامه در مقطع ارشد در رشته مدیریت می تواند با گرایش های مدیریت بازرگانی ، مدیریت دولتی، مدیریت کارآفرینی و مدیریت صنعتی و … روبرو باشد. پایان نامه باید ۵ فصل داشته باشد. این فصول شامل (کلیات تحقیق ، ادبیات موضوعی تحقیق ، روش تحقیق ، تحلیل آماری و نتیجه گیری) می باشد.

پایان نامه دکتری

رساله دکتری نیز شامل همان بندهای پایان نامه ارشد می باشد. و پنج فصل را دارا می باشد. رساله دکتری نیازمند تجربه و دقت بالاتری نسبت به پایان نامه ارشد دارد. چرا که این کار نیازمند نوآوری در روش است. و روش آن باید با نوآوری همراه باشد.

موسسه انجام پایان نامه

یکی از خدمات ارائه شده توسط تیم کالج مدیریت، آموزش  پایان نامه و مقاله های آموزشی حوزه پایان نامه و مقاله نویسی بصورت رایگان است. هدف رشد و توسعه تحقیق در علوم مدیریت است. لذا یکی از موسسات پایان نامه کالج مدیریت است که با تجربه کار تخصصی در حوزه مدیریت می تواند در خدمت دانشجویان رشته مدیریت در مقطع ارشد و دکتری باشد. آنچه ما را متمایز از سایر موسسات خواهد کرد در واقع مشاوره پایان نامه بصورت کاملا تخصصی در رشته مدیریت است و غیر از مشاوره در این رشته کالج مدیریت به رشته های دیگر نمی پردازد. در واقع موسسه کالج مدیریت از تیم زیده و علمی در رشته مدیریت بصورت تخصصی استفاده می کند که می تواند راهنما و مشاور شما دانشجویان مدیریت در پایان نامه و انجام مقاله باشد.

موسسه انجام پایان نامه

انجام پایان نامه مدیریت دولتی

مشاوره در پایان نامه رشته مدیریت دولتی در مقطع ارشد و دکتری می تواند کمک کننده دانشجویان مدیریت دولتی ارشد و دکتری باشد. آن چیزی که عیان است، آن است که موضوعات  و مسائل مربوط به سازمان ها در راس پایان نامه های این رشته در گرایش های مختلف آن می باشد. موضوعاتی همچون رفتار سازمانی ، منابع انسانی ،  روانشناسی سازمانی و … در راس تحقیقات و رساله های این رشته می باشند. این رشته در کشور ما طرفداران زیادی دارد و دانشجویان زیادی در این رشته در حال تحصیل در مقطع ارشد و دکتری هستند.

انجام پایان نامه مدیریت کارآفرینی

برخلاف تصور دانشجویان این رشته کارآفرین نیستند. آن ها به عنوان یک مشاور کسب و کار و استارت آپ تربیت می شوند. آن ها می توانند یک کسب و کار را پیاده سازی کنند. این رشته در واقع رشته جدیدی است که در حال بروز رسانی است. این گرایش نیز در کارشناسی ارشد و دکتری می باشد. مشاوره پایان نامه کارآفرینی باید بطور ملموس حس شود. زیرا دانشجویان باید بتوانند مشکلات عدیده ای در صنایع مختلف، کسب و کارهای متفاوت را حس کرده و ان ها را با پایان نامه پوشش بدهند.

پایان نامه مدیریت صنعتی

انجام پایان نامه دکتری در رشته مدیریت صنعتی با توجه به ارتباط صنعت و دانشجو کمی سخت بنظر می آید. این پایان نامه ها معمولا باید با مطالعه موردی یک صنعت باشد. پایان نامه نیازمند تخصص است. این تخصص در علوم روش تحقیق و علم نرم افزار باید آمیخته شود. موضوعات پایان نامه صنعتی بیشتر مدل سازی ریاضی است. مباحث مدل سازی ریاضی با مباحث زنجیره تامین خود را نشان داده است.

 انجام پایان نامه مدیریت تکنولوژی

رشته های جدید همیشه با مشکلات خود روبرو هستند. مدیریت تکنولوژی رشته پویا و جدیدی است. این رشته به عنوان یک گرایش در کارشناسی ارشد و دکتری رشته مدیریت دانشجو می پذیرد. پایان نامه ها در این گرایش حول محور : انتقال تکنولوژی ، توسعه تکنولوژی ، ارزیابی تکنولوژی و فرآیندهای تکنولوژی و بسیاری از موضوعات مرتبط می باشد. آموزش پایان نامه در این گرایش نیز در مقطع ارشد و دکتری پذیرفته می شود.

عمده دلایل تهیه پایان‌ نامه تحصیلی عبارتند از:

۱) یادگیری روش‌شناسی تحقیق؛

۲) توسعه نگرش علمی؛

۳) کسب موفقیت برای مطالعه‌ای جدی و عمیق و کسب تجربه علمی در حوزه موضوعی خاص؛

۴) کسب مهارت برای مطالعه نقّادانه و موشکافانه؛

۵) بهره‌مندی از اطلاعات جدیدتر؛

۶) شرط لازم برای دریافت مدرک تحصیلی؛

۷) انتشار نتایج پایان نامه به‌شکل مقاله پژوهشی در مجلات علمی و تخصصی.

انجام پایان نامه دکتری مدیریت