انجام پایان نامه

انجام پایان نامه بصورت یک واحد درسی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری گنجانده می شود. انجام پایان نامه ارشد یک درس ۶ واحدی است که دانشجویان را به چالش می کشاند. این درس ترکیبی از روش تحقیق و تحلیل آماری است. در واقع شما هر چه در بحث پژوهش در چنته دارید باید رو کنید. کسی نمی تواند بدون دانش پایان نامه نویسی از این درس رد شود یا بهترین نمره را بگیرد. در انجام پایان نامه شما با پیچیدگی هایی روبرو می شوید که گاها از حل آن عاجز هستید. یکی از دلایلی که در این درس دو استاد راهنما و مشاور به شما کمک می کنند دقیقا همین است. قبلا در این پست که چگونه استاد راهنما انتخاب کنیم توضیح دادیم بنظرم نیاز به بازبینی دارید. بسیار سفر باید کرد تا پخته شود خامی این جمله دقیقا به همین معناست. در کار پژوهشی آنقدر باید تجربه بدست بیارید تا پخته شوید. در انجام پایان نامه باید تمام دقت خود را بر روی موضوع داشته باشید. چرا که از این حیث مهم ترین موضوع در پایان نامه یک موضوع با کیفیت و حل یک مسئله جدی است. برای انتخاب موضوع پایان نامه بهتر است از سایت های معتبری همچون ساینس دایرکت استفاده کنید. یک توضیح مختصر آنکه این سایت می توانید بروزترین مقالات را برای انجام پایان نامه انتخاب کنید.

انجام پایان نامه دکتری

انجام پایان نامه دکتری ۱۸ واحد است و دانشجویان دکتری دوسال با آن دست و پنجه نرم می کنند. راهی بسیار طولانی که گاهی حتی با افسردگی همراه است. انجام رساله دکتری مدیریت باید بسیار با دقت و با کیفیت بالا انجام شود چرا که تخصص است و بعد از آن است که مدرک دکتری تخصصی معنی پیدا می کند. بهتر است گام به گام با دو استاد راهنما و یک مشاور خود پیش بروید تا مرحله مرحله از کار شما آگاه باشند. رساله دکتری بسیار انرژی بر است و گام های آن پله پله باید طی شود. انجام  پایان نامه دکتری طبق روش های آماری مختلف و گاها تلفیقی انجام می شود که دانشجو در این بخش ها بیشترین مشکلات را دارد.

انجام رساله دکتری

رساله همان پایان نامه است. رساله برای مقطع دکتری است و رساله مدیریت یکی از خدمات کالج مدیریت است. بنظر می آید ۴ ترم گاها دانشجویان دکتری با رساله دکتری مدیریت دسته و پنجه نرم می کنند. قبل از انجام رساله دکتری دانشجویان باید به فکر انجام مقاله خود باشند و تلاش کنند تا چاپ مقاله را انجام دهند.