انجام پایان نامه با قیمت مناسب

پایان نامه چیست؟

انجام پایان نامه با قیمت مناسب یا رساله یا تز یا تیزِس (به انگلیسی: thesis) نوشتاری است که دانشجویان در موضوعی خاص مربوط به رشتهٔ تحصیلی خود، برای دریافت مدرک تحصیلی می‌نویسند. در پایان‌نامهٔ دانشجویان موضوع یا سؤالی را بررسی کرده و از راه تجزیه و تحلیل یا تجارب عملی یا آزمایشی به آن پاسخ می‌دهند. به بیان دیگر پایان‌نامه شامل استدلال موضوعی، ارائهٔ پژوهشی تجربی، حاصل کارآموزی یا عصاره‌ای از درس‌های آموخته‌شده در دوران تحصیلی دانشجوست که با راهنمایی استادان نگارش و تدوین می‌شود. پایان‌نامه با عنوان و محتوای تکراری در هیچ سیستم آموزشی و در هیچ مقطع تحصیلی‌ای تعریف نشده‌است و همهٔ دانشجویان موظف به نگارش پایان‌نامه با موضوع و محتوای جدید هستند. اغلب پایان‌نامه‌های دوره کارشناسی به صورت نوشتاری حاصل از گردآوری تحقیقات دیگر می‌باشد. در حالی که پایان‌نامه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری لزوماً باید موضوع جدیدی را مورد هدف قرار دهد.

در بسیاری از متون از کلمهٔ «پایان‌نامه» برای نوشتار پایان دورهٔ دورهٔ کارشناسی یا کارشناسی ارشد و از کلمهٔ «تز» یا «رساله» برای نوشتار پایان دورهٔ دکتری استفاده می‌شود. تفاوت «تز» و «رسالهٔ دکتری» با پایان‌نامهٔ دورهٔ کارشناسی یا کارشناسی ارشد، جدید بودن و نوآوری پژوهش‌های انجام‌شده و همچنین حجم بیشتر این تحقیقات در دورهٔ دکتری است. به عبارتی دیگر پایان‌نامه دوره دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد گاهی می‌تواند ارائه نتایج پژوهشی توسعه گونه در مطالعات و تحقیقات پیشین باشد اما «تز» یا «رساله» لزوماً باید نتایج حاصل از پژوهش ایده‌ای نوین یا ارائه راه حلی برای مسئله‌ای که تاکنون حل نشده بوده‌است، باشد.

 

انجام پایان نامه با قیمت مناسب

انجام پایان نامه با قیمت مناسب – کالج مدیریت

انجام پایان نامه مدیریت

آن چیزی که دانشجو برایش کابوس شده است، انجام پایان نامه مدیریت است.

دانشجویان رشته مدیریت در مقطع ارشد دانشگاه سراسری و آزاد واقعا در این زمینه مشکل دارند.

ترس به همراه هیجان دفاع گاهی باعث بالارفتن استرس آن ها هم می شود.

آموزش انجام پایان نامه مدیریت در گرایش های مدیریت بازرگانی، مدیریت صنعتی، مدیریت دولتی، مدیریت کارآفرینی و… انجام می شود.

یادمان باشد شما در انجام پایان نامه با قیمت مناسب نیازمند یک مشاور هستید که تا اتمام کار همراهتان باشد.

آن چیزی که اهمیت را دو چندان می کند تجربه انجام پایان نامه در رشته مدیریت است.

ما به عنوان مشاوره انجام پایان نامه مدیریت ارشد در کنار دانشجویان عزیز هستیم.

هدف ما آموزش انجام پایان نامه مدیریت است.

نگارش طرح برای کارشناسی ارشد و دکتری باید مواردی را رعایت کرد.

با توجه به آن بتوان به نتیجه مطلوب رسید.

برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید با دانشجویان همراه بود.

مشاوره گرفتن از موسسات معتبر در این زمینه می تواند برای انجام پروپوزال و پایان نامه در رشته ای مانند مدیریت بسیار مطلوب باشد و به دفاع خوب از پایان نامه و دادن مقالات معتبر و نمره خوب منجر گردد.

ولی هر موسسه ای توانایی مشاوره دادن در این زمینه را نخواهد داشت و دانشجو باید تحقیق و بررسی فراوانی در این زمینه بنماید.

کالج مدیریت به عنوان تخصصی ترین موسسه مشاوره پروپوزال و پایان نامه مدیریت به طور تخصصی در ایران با داشتن اساتید مدیریت گرایش های مختلف برای انجام پایان نامه مانند مدیریت مالی، مدیریت کارآفرینی و سایر گرایش ها با بیش از ۵ سال سابقه تخصصی  مفتخر است که همکاری گسترده ای با بسیاری از اساتید و دانشجویان در زمینه های مختلف علمی و دانشگاهی ، چاپ کتاب، تالیف کتاب، انجام مقاله، کارهای آنالیز آماری و سایر موارد دارد.