کالج مدیریت

این تیم از سال ۱۳۹۳ با رویکرد پژوهش و مشاوره کسب و کار که آموزش انجام پایان نامه مدیریت ، چاپ مقاله ، انجام پایان نامه ارشد، انجام مقاله و طراحی سایت و سئو در بخش مشاوره کسب وکار کار خود را آغاز نموده است. کالج مدیریت به دانشجویان ارشد و دکتری در رشته مدیریت به طور اختصاصی آموزش های رایگان در زمینه استارت آپ، نرم افزارهای آماری و پایان نامه و … ارائه می کند.

این آموزش ها به صورت کاملا رایگان بوده و به منظور بهره برای دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی رشته مدیریت در مقطع دکتری و ارشد تهیه گردیده است. ما بدنبال آسان سازی آموزش در انجام پایان نامه مدیریت، مقاله و ارائه راهکارهای چاپ مقاله در رشته مدیریت هستیم.

انجام مقاله
انجام مقاله مدیریت

انجام مقاله مدیریت

انجام مقاله در رشته مدیریت در تمامی گرایش ها شامل مدیریت بازرگانی، مدیریت دولتی، مدیریت کارآفرینی و تمامی گرایش های دیگر قابل انجام است. این کار باید یا بصورت کار مجزا انجام شود یا از طریق استخراج از پایان نامه صورت پذیرد. اگر استخراج از انجام پایان نامه باشد مسلما بسیار قوی تر خواهد بود و دارای ارزش بالاتری نسبت به دیگر مقالات است. شرط یک پیپر درست در اصل یک کار تحقیقاتی قوی می باشد. بطور مثال یک انجام پایان نامه قوی یک پیپر قوی را در خود جای داده است و باید فقط آن را استخراج کنیم.

مشاوره نگارش مقاله

کالج مدیریت در راستای ایجاد فضای آموزشی بهتر مقاله نویسی است. با در نظر گرفتن تخصص مشاوران خود در کنار دانشجویان ارشد و دکتری در زمینه انجام مقاله می باشد. این نگارش باید اصول چندگانه ای را رعایت کند. این اصول نیازمند چندین سال تجربه است که براحتی نمی توان آن را پیاده سازی کرد. شما نیازمند دانستن روش تحقیق و تجزیه و تحلیل آماری است. تجزیه تحلیل آماری نیازمند نرم افزار است که دانشجویان ارشد و دکتری مدیریت برای نگارش باید از آن استفاده کنند.

مشاوره انجام مقاله

انجام مقاله علمی پژوهشی

مقاله علمی پژوهشی در واقع بر گرفته از پایان نامه شماست. کاری که حاصل یک تحقیقات مستند باشد. این مقاله ها در تمامی دنیا و در تمامی رشته ها از ارزش بسیار بالایی برخوردار است. چرا که براحتی در مجلات معتبر به چاپ می رسند، البته اگر اصولی نوشته شوند. مجلات علمی پژوهشی داخلی معمولا از اعتبار بالایی برخوردار هستند و دانشجویان که برای دکتری و حتی دفاع از پایان نامه ارشد مقاله می نویسند نمره کامل را دریافت می کنند. خاطر نشان کنیم که مجلات داخلی برای دفاع از رساله دکتری نیز قابل استفاده هستند و نمره کامل را دانشجو دریافت خواهد کرد. انجام مقاله علمی پژوهشی نیز کاملا نیاز به تخصص و حتی به نوعی تجربه لازم در امر مقاله نویسی دارد. یک اشتباه زحمت ۶ ماهه دانشجو و تحمل زمان برای داوری را به راحتی از بین می برد.

انجام مقاله دانشجویی

انجام مقاله دانشجویی در واقع بیشتر منظور پروژه های کلاسی است که اساتید در دوران دکتری مدنظر دارند. گاهی همین مقالات می توانند به راحتی در کنفرانس ها و حتی در مجلات معتبر مدیریت به چاپ برسند. انجام مقاله دانشجویی در حیطه دانشجوست. گاهی نیازمند به مشاوره دارد که تیم کالج مدیریت به عنوان بهترین موسسه مشاوره مقاله دانشجویی در کنار دانشجویان رشته مدیریت در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری می باشد تا بتوانند دانشجویان گرامی از خدمات این موسسه استفاده کنند و به نتایج مطلوب خود برسند.

انجام مقاله isi

مقاله isi همیشه در تمامی علوم من جمله مدیریت مهم است. داشتن یک مقاله isi در رزومه هر فردی نشان از توانایی علمی فرد محسوب می شود. نگارش مقاله در این حوزه واقعا نیازمند تخصص است. علاوه بر مسلط بودن به نوع ادبیات موضوعی، باید به مسائل و موضوعاتی پرداخته شود که بسیار جالب توجه برای داوران خارجی و مجلات ان ها باشد. اگر موضوع از جذابیت برخوردار نباشد براحتی سردبیر مجله آن ها را کنار گذاشته حتی وارد هیئت تحریریه نمی شود. اینجا کار برای دانشجویان مشکل است و یک مقاله بارها ریجکت می شود. انجام مقاله isi  بصورت کاملا تخصصی است و باید به آن به دید یک متخصص نگاه کرد. علاوه بر موضوع نوع نگارش و رتبه بندی ادبیات نیز بسیار چشمگیر است و باید بصورت کاملا حرفه ای نگارش مقاله صورت پذیرد.

انجام مقاله کنفرانسی

ارائه مقاله در کنفرانس ها همیشه از محبوبیت بالایی در نزد اساتید و دانشجویان برخوردار هستند. این مقاله ها می توانند به صورت مروری نوشته شوند. یا بصورت علمی ترویجی باشند ولی اکثرا بصورت علمی پژوهشی پذیرفته هستند. معمولا کنفرانس ها مقاله های برتر خود را به صورت یک فرمت پذیرش می کنند و این مقاله ها به دو صورت پوستر و سخنرانی پذیرفته می شود. تقریبا مقاله های برتر به عنوان سخنران پذیرش می شوند. و دانشجو بعد از نگارش مقاله و  اتخاب به عنوان سخنرانی در سالن کنفرانس از مقاله خود دفاع می کند و آن را ارائه می کند.

انجام مقاله کنفرانسی

کالج مدیریت

ما در کالج مدیریت در کنار تمامی دانشجویان تا آخر کار هستیم. و سعی می کنیم تمامی اطلاعات خود را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. تا رمز موفقیت شما را بالا برده و در آخر برای موفقیتتان تلاش کنیم.

[tp_button style=”style-22″ btn_text=”ثبت درخواست انجام مقاله” text_color=”#000000″ normal_bg_color=”#209cc9″ btn_align=”text-center” btn_url=”url:http%3A%2F%2Fcollegemodiriyat.ir%2Forder-submit%2F||”]

انجام مقاله از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه نیز باید به شکلی انجام پذیرد که انجام مقاله به چاپ برسد. هدف اصلی از نگارش مقاله، چاپ مقاله است. در هر صورتی که مقاله شما به چاپ نرسد فاقد گرید علمی است و تقریبا بی فایده. آن چیزی که انجام مقاله از پایان نامه را مفید می کند آن است که از یک طرح پژوهشی استخراج شده است. وقتی در پاورقی مقاله شما به ان استناد می کنید تقریبا  تیم تحریریه مجله را وادار می کنید که آن را مطالعه کنند و یک تمایزی با بقیه مقاله ها بدهند. هرچند تمام این ها نیازمند انجام صحیح مقاله و استخراج درست این مقاله از پایان نامه شماست. سعی کنید حتما با تجریه این کار را انجام دهید که زحمات شما باطل نشود.

مقاله نویسی صحیح

آنچه امروزه به عنوان یک مقاله در دست دانشجویان ارشد و دکتری است به عنوان یک رزومه قوی محسوب شده و می توانند به عنوان یک رزومه به آن استناد کنند. پیپر ها حاصل زحمات دانشجویان و استادان راهنمای آن ها هستند. آن ها انجام پایان نامه را تمام کرده و یک پیپر را از آن استخراج کرده و شیوه درست نگارش آن را باید بدانند و الا پیپر آن ها چاپ نمی شود و دچار مشکل خواهند شد. اصلاح نگارش و صحیح نوشتن آن رمز موفقیت دانشجویان رشته مدیریت است. سعی کنید حتما از کپی کردن بپرهیزید و تمام تلاشتان را برای بهبود آن انجام دهید.

انجام مقاله دکتری

تمامی دوران دکتری رشته مدیریت با نوشتن مقاله و تحقیق باید طی شود. تقریبا برای هر درسی نیازمند نگارش مقاله است. مقاله نویسی باید در این سطح آموزش داده شود. انجام مقاله دکتری نیازمند تخصص و مهارت است. زیرا شما به عنوان یک فرد عادی مقاله نمی نویسید. بلکه به عنوان یک متخصص هستید. دانشجویان دکتری مدیریت برای دفاع رساله خود باید دو مقاله علمی پژوهشی را به چاپ برسانند. بجز این راه نمی توانند از رساله خود دفاع کنند. باید گفت به شدت چاپ مقاله در مجلات داخلی و خارجی و isi سخت است و نیازمند پیگیری دارد. معمولا دانشجویان حتی یکسال سنوات خودرا نیز برای دفاع از رساله به خاطر نداشتن مقاله استفاده می کنند.