لینک فعالسازی به ایمیل شما ارسال می شود . لطفا از صحت آن مطمئن شوید .

آموزش مدیریت

با مقالات آموزش مدیریت در وبسایتمون قصد داریم تا به مدیران و رهبران سازمانی کمک کنیم تا بهتر و مقتدرتر در سازمان خود بدرخشند

Businness plan For Article 1

طرح تجاری کسب و کارت این 6 تست رو پاس میکنه ؟!

هر کسب و کاری به یک طرح تجاری نیاز دارد. برای تعیین اهداف کسب و کار خود و آماده شدن برای موفقیت، سوالات ضروری را که باید در طرح کسب و کار خود پاسخ دهید، بیاموزید.

عکس کاور برای مقاله مدیریت جریان نقدی به رنگ سبز فیروزه ای و یک چرخه از جریان نقدی در میان صفحه است

مدیریت جریان نقدی: مثال، مزایا، معایب، استراتژی‌ها و ابزارها

مدیریت جریان نقدی فرآیند نظارت، تجزیه و تحلیل و بهینه سازی جریان ورودی و خروجی وجه نقد در یک زمینه تجاری یا مالی شخصی است. این شامل مدیریت منابع نقدی یک واحد تجاری به گونه ای است که تضمین می کند واحد تجاری می تواند تعهدات مالی خود را به موقع انجام دهد و در عین حال استفاده از وجه نقد موجود را برای ایجاد درآمد و رشد کسب و کار به حداکثر می رساند.

عکس کاور یه مقاله در مورد رفتار سازمانی چیست هست که با پس زمینه سفید مایل به زرد و رنگ تمپلیت آبی روشن و مشکلی و خاکستری طراحی شده و دو شخصیت وکتور مرد و زن را نشان میدهد و نشانی آدرس سایت کالج مدیریت روی آن درج شده

رفتار سازمانی چیست؟ مبدا، تکامل، نظریه ها، هدف، مثال، کاربرد، مزایا، معایب

رفتار سازمانی (OB) مطالعه چگونگی تعامل افراد، گروه ها و ساختارها در یک سازمان است. این یک زمینه میان رشته ای است که از مفاهیم و نظریه های روانشناسی، جامعه شناسی، مردم شناسی، اقتصاد و مدیریت برای درک و توضیح رفتار انسان در محیط کار استفاده می کند.