سئو رمز موفقیت

سئو سایت در برگیرنده تمامی فعالیت هایی است که یک وب سایت را برای جذب بهتر مخاطب از طریق موتور جستجو آماده می کند. این عملیات شامل افزایش سرعت صفحات سایت، لینک داخلی ، لینک خارجی ، استفاده مناسب از کلمات کلیدی  و… می باشد. سئو در معنا با بهینه سازی مترادف است. بهینه سازی سایت باید به صورت اصولی انجام پذیرد. سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند و می توان آن را بصورت زیر تعریف نمود: سئو (بهینه‌سازی موتور جستجو) به معنای فریب و یا دستکاری موتور‌های جستجو با روش‌های غیر اخلاقی نیست. آن‌ها برای کمک کردن به بهبود رویت و ارتباط وب سایت‌ها در نتایج جستجوی طبیعی با هدف رسیدن به رتبه‌بندی بالا، ایجاد شده‌اند. طبق آمار، بزرگ‌ترین کانال ورودی مخاطبان به وب سایت شما، جستجو است. پس سئو و بهینه سازی وب سایت می‌تواند در افزایش ترافیک مرتبط و هدفمند شما تاثیر چشمگیری داشته باشد.

افزایش ترافیک با بهینه سازی سایت

با سئوی اصولی، به مرور زمان موتورهای جستجو اعتبار بیشتری برای شما قائل می‌شوند و ورودی سایت شما به صورت کاملاً طبیعی و پایدار افزایش پیدا خواهد کرد.هدف سئو کمک به وب سایت‌ها در بدست آوردن محل بالا در نتایج جستجوی طبیعی و افزایش ارتباط بین صفحات و کلمات کلیدی وارد شده توسط کاربران است. نمایش دادن بیشترین صفحات مرتبط با پرس‌و‌جوی جستجوی وارد شده دارای مزایای زیادی هم برای کاربر و هم برای موتور جستجو است که در آن کاربر بیشترین نتایج مرتبط جستجو شده را پیدا می‌کند و موتور جستجو قابل اعتماد می‌شود چرا که الگوریتم آن بیشترین صفحات مرتبط را نشان می‌دهد. بعد از اینکه سئوبرای بهبود رتبه‌بندی سایت‌ها در نتایج جستجوی طبیعی کار خود را شروع کرد، این فرآیند نیازمند دانش و زمان برای پیاده‌سازی روش‌های خود شد. زمان، بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاری اولیه برای بهینه شدن سایت و یا یک صفحه است.

جدیدترین راهکارهای سئوسایت

با تیم حرفه ای سئو تا موفقیت در گوگل همراه شوید

ما می خواهیم به مجموعه هایی که با سئو می توانند بهتر تجارت کنند ، کمک کنیم و در کنارشان تا رسیدن به هدف بمانیم.


 گسترش تجارت با بهبود وضعیت سایت


”” افزایش رتبه سایت در بین رقبا


”” برندینگ و کمپین های آنلاین با هم پوشانی سئو


”” بدست آوردن مشتری های جدید از شهرهای دور

 

خدمات سئو

معمولا بیش از ۸۵ درصد ورودی سایت ها از طریق موتور های جستجو گر می باشد .همانطور که می دانید هر موتور جستجو گر دارای الگوریتم خاصی برای جستجو می باشد و این الگوریتم به طور متوالی هر چند مدت یکبار تغییر می کند . بهینه سازی وب سایت امروزه به علم تبدیل شده است. یکی از مهترین پارامترهای موجود در طراحی سایت ارتباط سایت با موتورهای جستجوگر اینترنت و گوگل رنکینگ بالا می باشد. اگر سایت شما در موتورهای جستجو گر اینترنت رتبه بالایی نداشته باشد کاربران نمی توانند سایت شما را پیدا کرده و از خدمات شما استفاده کنند. هدف شما از برپایی یک سایت اینترنتی فقط حضور در این دهکده جهانی نیست ، بلکه می کوشید بخشی از فروش و خدمات خود را بر بستر اینترنت ارائه نمایید . سئو سایت متخصصان کالج مدیریت ، تیمی فعال در زمینه آموزش و بکارگیری بهترین روش برای بهینه سازی سایت و نمایش آن در صدر جستجو ها می باشند . این تیم می کوشد تا با طراحی سایت با بالاترین کیفیت ، بهینه سازی وب سایت طراحی شده در زمان و هزینه شما صرفه جویی کند و شما را در مدت زمان کمتر، به بیشترین سود برساند.

نمونه کار بهینه سازی سایت

نام پروژهنام سایتکلمه کلیدیرتبه کسب شدهشخص مرتبطسال اجراء
کالج مدیریتcollagemodiriyat.irانجام مقاله مدیریت۱سایت کالج مدیریت۱۳۹۷
کالج مدیریتcollagemodiriyat.irانجام مقاله۵سایت کالج مدیریت۱۳۹۷

 

هزینه های سئو

آنالیز وب سایت + یک کلمه کلیدی + استانداردسازی کدها  =  ۵۰۰ هزار تومان   ثبت سفارش

آنالیز جامع وب سایت + دو کلمه کلیدی + استانداردسازی کدها + سئو داخلی + سئو خارجی =  ۹۵۰ هزار تومان  ثبت سفارش