اینستاگرام کالج مدیریت را دنبال کنید
/ در پرسشنامه / توسط
آخرین زمان ویرایش:

پرسشنامه ادراک شخصیت

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

پرسشنامه ادراک شخصیت

هدف پرسشنامه ادراک شخصیت : بررسی و ارزیابی شخصیت بر مبنای ادراک از ویژگی های مربوط به چهره می‌باشد. هدف دیگر، توجه به اعتبار این نوع ارزیابی است.

نحوه تکمیل : توصیفات زیر از دو گروه مختلف افراد را مطالعه کنید. هنگام مطالعه این توصیفات، تصور کنید هر فردی شبیه به چیست؟ آنگاه، ویژگی های رخساری آنها را در ویژگی های زیر رتبه بندی کنید. برای ویژگی هائی که شبیه شخص اول است، بر روی مقیاس A و برای هر ویژگی که شبیه شخص دوم است، بر روی مقیاس B قرار دهید.

پرسشنامه ادراک شخصیت

پرسشنامه ادراک شخصیت – کالج مدیریت

می توانید مقاله بازاریابی را مطالعه کنید.

دانلود این پرسشنامه ها بصورت کاملا رایگان بوده و  تنها در حیطه رشته مدیریت، به منظور استفاده دانشجویان ارشد و دکتری مدیریت برای انجام پایان نامه مدیریت می باشد. لذا  از تمامی کاربران محترم کالج مدیریت خواهشمندیم از این فایل ها به منظور فروش استفاده نکنند. هدف کالج مدیریت آموزش رایگان و خدمات رایگان در رشته مدیریت ارشد و دکتری می باشد. لذا تمامی حقوق محفوظ است و با فروش آنلاین این محصولات در سایت دیگری کاملا برخورد قانونی خواهد شد. استفاده از این فایل ها در سایت دیگری با ذکر نام کالج مدیریت بلامانع است.

کالج مدیریت

دانلود پرسشنامه

ادمین

حدود 6 سالی هست که در زمینه آموزش رشته مدیریت به صورت تخصصی فعالیت می کند و علاقه زیادی به کسب تجربه در زمینه بازاریابی اینترنتی و تجارت الکترونیک دارد، یک کارآفرین خستگی ناپذیر است و با انرژی حیرت انگیزی تمام قسمت های کالج مدیریت را توسعه می دهد، به سبک حرفه ای و انحصاری خود زندگی می کند و خط فکری خاصی را همیشه دنبال می کند، او رفتار هایی کاملا متفاوت نسبت به سایر مدیرانی که تا به حال دیده اید دارد...

نوشته های مشابه

پرسشنامه اخلاق

پرسشنامه اخلاق هدف پرسشنامه اخلاق: بررسی سطح اخلاقی بودن اقدامات در سازمان نحوه تکمیل: میزان موافقت خود را با هر…

پرسشنامه ارائه خدمات با خطای صفر

پرسشنامه ارائه خدمات با خطای صفر هدف پرسشنامه  ارائه خدمات با خطای صفر: بررسی و تعیین میزان تمایل و گرایش…