اینستاگرام کالج مدیریت را دنبال کنید
/ در استارت آپ / توسط
آخرین زمان ویرایش:

استارت آپ تاکسی اینترنتی

زمان مطالعه: ۳ دقیقه

استارت آپ تاکسی اینترنتی در چند سال اخیر بازار بسیار داغی داشته است و بسیاری را به این حوزه کشانده است. بعد از چند سال بازار به سمت رقابتی شدن رفت و آن چه که امروز مشاهده می شود برخی از استارت آپ ها ادامه رقابت را بخاطر استراتژی ضعیف از دست دادند.

۱- اسنپ

اسنپ، سامانه هوشمند حمل‌ونقل، پل ارتباطی میان کاربر مسافر و کاربر راننده است و راهکاری سریع و ساده برای درخواست خودرو و موتورسیکلت به شمار می‌رود. با درخواست خودرو یا موتورسیکلت در این اپلیکیشن، پس از مشخص کردن مبدا و مقصد، نزدیک‌ترین اسنپ به نشانی شما می‌آید. با اسنپ سفری ایمن، راحت و مقرون‌به‌صرفه را تجربه خواهید کرد.

 

۲- تپسی

تپسی یک سامانه هوشمند درخواست خودرو است که در هر زمان و هر نقطه‌ای از شهر، شما را به مقصدتان می‌رساند. افرادی که متقاضی استفاده از خدمات تپسی هستند درخواست سفر خود را از طریق این اپلیکیشن ارسال می‌کنند تا یکی از رانندگانی (سفیرانی) که در نزدیکی محل بوده و مایل به ارائه خدمات است آن را تأیید نماید. هزینه سفر از پیش تعیین می‌شود و مسافر می‌تواند حتی پس از ارسال درخواست خود آن را لغو کند بدون آنکه نگران پرداخت جریمه باشد.

 

۳-کاروانرو

کاروانرو به شما کمک میکنه تا افرادی که با خودرو به محلی مشابه شما سفر میکنند رو پیدا کنید، این کار به صورت بالقوه‌ای باعث کاهش زمان سفر روزانه شما و کم کردن هزینه سفر تا نصف میشه. این برنامه به شما کمک می‌کند تا افرادی که هم مسیرتان هستند را پیدا کنید. به این ترتیب از مسافر باشد با صرف هزینه ای ناچیز به مقصدتان خواهید رسید و اگر راننده باشید ضمن طی کردن مسیر اجباری که باید طی شود کسب درآمد هم خواهید کرد.

 

استارتاپ تاکسی اینترنتی

استارتاپ تاکسی اینترنتی – کالج مدیریت

۴-تاچ سی

گروه فناوری تاچ در ابتدای سال ۱۳۹۴ تحقیقات و بررسی در زمینه حمل و نقل هوشمند در خارج از کشور را آغاز نمود و با تجزیه و تحلیل شرایط خارج از کشور و مقایسه دقیق آن با شرایط حمل و نقل داخلی تصمیم به تولید اپلیکشن تاچ سی گرفت. جهت پیاده سازی و توسعه این اپلیکیشن یک تیم ۲۳ نفره متشکل از متخصصین،اساتید دانشگاه و برنامه نویسان حوزه وب،موبایل (iOS و Android) و متخصصین  طراح رابط کابری و مالتی مدیا از تابستان ۹۴ کار اجرای برنامه ها را آغاز نمودند.

 

۵-کارپینو

تاکسی های اینترنتی آمدند تا زندگی روزمره ما را ساده کنند. حمل و نقل آسان،ارزان و باکیفیت برای همه شهرنشینان دغدغه بزرگی است. کارپینو با کمک رانندگان تاکسی حرفه ای خود قدم بزرگی در این راستا برداشت. رانندگان تاکسی ما بهترین راه های رسیدن را میدانند و این مسیر ها را زندگی کرده اند. ما در کارپینو هر روز تلاش می کنیم تا بهبود کیفیت سرویس های خود به این هدف نزدیک تر شویم.

۶- جابجا

پیشرفته ترین  سامانه درخواست هوشمند وسیله نقلیه در ایران است که به نمایندگان و سازمان های تاکسیرانی این امکان را می دهد تا رانندگان خود را آنلاین نموده، درخواست مسافران را هوشمندانه به سمت آن ها هدایت و مدیریت نظارت بر آنان را مکانیزه نماید.

ادمین

حدود 6 سالی هست که در زمینه آموزش رشته مدیریت به صورت تخصصی فعالیت می کند و علاقه زیادی به کسب تجربه در زمینه بازاریابی اینترنتی و تجارت الکترونیک دارد، یک کارآفرین خستگی ناپذیر است و با انرژی حیرت انگیزی تمام قسمت های کالج مدیریت را توسعه می دهد، به سبک حرفه ای و انحصاری خود زندگی می کند و خط فکری خاصی را همیشه دنبال می کند، او رفتار هایی کاملا متفاوت نسبت به سایر مدیرانی که تا به حال دیده اید دارد...

نوشته های مشابه

جذب سرمایه استارت آپ

جذب سرمایه برای استارت آپ  و راه های آن به منظور جذب سرمایه برای استارت آپ راه هایی وجود دارد.…

بازاریابی ابری

بازاریابی ابری چیست؟  Cloud Marketing به معنای بازاریابی ابری است؛ این‌گونه بازاریابی در فضای وب است، جایی که تمام منابع…