اینستاگرام کالج مدیریت را دنبال کنید
/ در طراحی سایت / توسط

ویژگی های یک سایت حرفه ای

زمان مطالعه: ۴ دقیقه

یک طرح و نقشه راه منطقی برای طراحی و پیاده سازی وب سایت -ویژگی های یک سایت

ویژگی های یک سایت حرفه ای ، طراحی سایت باید به شکلی انجام شود که کاربر پس از ورود به وب سایت به راحتی متوجه عمکرد وب سایت و نیز متوجه کاربرد بخش های مختلف آن شود. داشتن یک طرح و نقشه راه استاندارد در طراحی سایت باعث کاربرپسند بودن و امتیاز بهتر در سئو وب سایت شرکت خواهد گردید.

نمایش اطلاعات مهم مربوط به کسب و کار در قسمت های مهم وب سایت

کاربر در وب سایت شرکت به دنبال خدمات و یا محصولات اصلی شما می باشد. برای همین باید به کاربر این اطلاعات مهم را در قسمت های اصلی وب سایت نمایش دهیم، به جای این که کاربر را با لینک های شبیه درباره ما و اطلاعات غیرضروری دیگر کلافه کنیم. مثلا در وب سایت رستوران، کاربر به دنبال منو غذا، فضای رستوران، ساعات فعالیت و آدرس رستوران می گردد و به بخش های دیگر توجه چندانی ندارد.

در طرا حی سایت اطلاعات تماس با ما را در دسترس و جلوی چشم کاربر قرار دهید

هیج چیز بدتر از آن نیست که کاربر در وب سایت شما به دنبال اطلاعات  تماس بگردد. در اطلاعات تماس، راه های تماسی را در وب سایت قرار دهید که همیشه به آن ها پاسخگو باشید. اگر تلفن خود را گاهی از دسترس خارج می کنید، بهتر است آن را در اطلاعات تماس وب سایت قرار ندهید و فقط از ایمیل استفاده نمائید. در وب سایت بهتر است حتما از ایمیلی استفاده شود که برای آن دامنه می باشد و از ایمیل های شخصی به هیچ وجه استفاده نگردد.

در طراحی وب سایت از لینک دهی مشخص و نام های واضح برای منوها و لینک ها استفاده نمائید

استفاده از نام های مشخص و استاندارد به کاربر وب سایت حرفه ای شما حس خوبی خواهد داد و او را دچار سردرگمی نخواهد کرد. در لینک دهی سعی کنید نوشته لینک مشخص باشد که برای ورود به کدام صفحه و انجام چه کاری است.

 امنیت یکی از مهم ترین ویژگی های وب سایت حرفه ای است -ویژگی های یک سایت

در طراحی وب سایت کسب و کارهای مهم به نکات امنیتی بیشتر توجه نمائید. می توانید با گذاشتن یک گواهی امنیت بر روی وب سایت خود، اعتبار وب سایت را افزایش دهید و در نتیجه اعتماد کاربران را به وب سایت حرفه ای خود افزایش دهید.

 

ویژگی های یک سایت حرفه ای

ویژگی های یک سایت حرفه ای – کالج مدیریت

استفاده از امکان نشر مطالب و خدمات وب سایت شما در شبکه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی نقش مهمی در بازاریابی اینترنتی کسب و کار شما خواهند- داشت. پس در طراحی وب سایت حرفه ای امکانی را فراهم نمائید که کاربر در صورت تمایل بتواند صفحه مورد نظرش را در شبکه  اجتماعی دلخواهش به اشتراک بگذارد. این امکانات برای رشد کسب و کار الکترونیکی شرکت مفید است.

نمایش مناسب وب سایت شما در موبایل یکی از مهم ترین ویژگی های وب سایت حرفه ای می باشد

طراحی شما باید خود را با ابعاد نمایشگرهای مختلف تطبیق دهد تا همه کاربران بتوانند از وب سایت شما استفاده نمایند.

صفحه سوال های متداول را در وب سایت حرفه ای خود حتما قرار دهید

همیشه برای کاربران و مشتریان سوال های متداول وجود دارد که ذهن آن ها را مشغول کرده و آن ها را دچار استرس می کند. اکثر این سوال ها بین کاربران تکراری و مشخص می باشد. این سوال ها را گردآوری کنید و برای آنها پاسخ های مناسب و کوتاه پیدا کرده و در صفحه سوال های متداول وب سایت قرار دهید.

 برای وب سایت حرفه ای خوب یک میزبان حرفه ای پیدا کنید -ویژگی های یک سایت

حتما به دنبال یک سرویس دهنده میزبانی (هاستینگ) باکیفیت و حرفه ای باشید. در انتخاب چنین میزبانی به کیفیت سرویس دهی، مدت زمان پاسخگویی به مشکل ها و در دسترس بودن توجه زیادی نمائید.

 لطفا از ویژگی های زیر در طراحی وب سایت حرفه ای استفاده نکنید

     – استفاده از موسیقی

     – استفاده از Flash

     – هر چیزی که به صورت خودکار شروع به پخش یا اجرا نماید.

  – اطلاعات اضافه نظیر نوشته، تصویر و فیلم – استفاده از این موارد باعث کندی و زیاد شدن مدت زمان بارگذاری صفحه می شود.

ادمین

حدود 6 سالی هست که در زمینه آموزش رشته مدیریت به صورت تخصصی فعالیت می کند و علاقه زیادی به کسب تجربه در زمینه بازاریابی اینترنتی و تجارت الکترونیک دارد، یک کارآفرین خستگی ناپذیر است و با انرژی حیرت انگیزی تمام قسمت های کالج مدیریت را توسعه می دهد، به سبک حرفه ای و انحصاری خود زندگی می کند و خط فکری خاصی را همیشه دنبال می کند، او رفتار هایی کاملا متفاوت نسبت به سایر مدیرانی که تا به حال دیده اید دارد...

نوشته های مشابه

تبلیغات تلفن همراه

تبلیغات تلفن همراه ، طبق تعریف انجمن بازاریابی تلفن همراه، تبلیغات تلفنی پیام های تبلیغاتی را از طریق گوشی های…

دو شاخه اصلی سئو

۱٫ بخش داخلی -دو شاخه اصلی سئو دو شاخه اصلی سئو ، منظور از بخش داخلی، ابزارها و اعمالی هستند…