اینستاگرام کالج مدیریت را دنبال کنید
/ در پایان نامه / توسط
آخرین زمان ویرایش:

انجام پایان نامه مدیریت دولتی

زمان مطالعه: ۴ دقیقه

انجام پایان نامه

انجام پایان نامه مدیریت دولتی، مدیریت دولتی دارای زیر شاخه ها  و گرایش هایی است. این گرایش ها شامل (منابع انسانی ، رفتار سازمانی ، بیمه ، خط مشی گذاری ، تحول و مالی ) می باشد. این گرایش ها هر کدام در حوزه های خود تحقیق انجام می دهند. در واقع هر کدام وظیفه خاصی برای پژوهش در یک حوزه خاص را دارند. رشته مدیریت بسیار متنوع است و زیرشاخه های فراوانی دارد.

 

فصول قابل ارائه در انجام پایان نامه مدیریت

این فصول در انجام پایان نامه مدیریت دولتی در مقطع کارشناسی ارشد به شرح زیر است:

۱- فصل اول شامل کلیات تحقیق (در واقع همان پروپوزال) است. می توانید این مقاله فصل اول پایان نامه را چگونه بنویسیم را مطالعه کنید.

۲- فصل دوم شامل مبانی نظری تحقیق و پیشینه تحقیق داخلی و خارجی می باشد. می توانید این مقاله را مطالعه کنید. فصل دوم پایان نامه را چگونه بنویسیم.

۳٫ فصل سوم شامل روش تحقیق و جامعه آماری و تهیه پرسشنامه می باشد.

۴- فصل چهارم شامل تجزیه و تحلیل آماری می باشد.

۵- فصل پنجم شامل بحث و نتیجه گیری می باشد.

انجام پایان نامه مدیریت دولتی

انجام پایان نامه مدیریت دولتی – کالج مدیریت

تعریف پایان نامه

طبق تعریف پایان نامه «نوشته ای است که از راه تجزیه و تحلیل منطقی و انجام پژوهش و تحقیق های علمی اقدام به پاسخگویی با سوالی علمی می کنید.» این تعریف از پایان نامه جنبه تحقیقاتی و پژوهشی پایان نامه را نشان می دهد. افراد در شروع دوره های تحصیلی با انتخاب استاد راهنما شروع به انتخاب موضوع و انجام تحقیق برای نگارش پایان نامه می کنند. هنگامی که تحقیق و پژوهش انجام گرفت و نتایج خوبی از آن به دست آمد فرد اقدام به انجام پایان نامه می کند که دارای اسلوب و ساختار خاص به خود می باشد.

بازار کار این رشته چگونه است؟

  • فارغ التحصیلان رشته مدیریت دولتی می توانند به راحتی جذب بازار کار شوند.
  • بنابراین اگر قصد تحصیل در این رشته را دارید، نیازی نیست که نگران باشید.
  • موردی که وجود دارد این است که شرکت ها، مدیران خوب را نیاز دارند.
  • بنابراین هر چه قدر بهتر تحصیل کنید می توانید بهتر جذب بازار کار و شرکت های بزرگ شوید.

اهداف رشته تحصیلی مدیریت دولتی

اهداف و آرمانها در چارچوب یک نظام اداری سالم قابل دستیابی اند و اگر نظام اداری،سالم و کارا نباشد علیرغم نیتهای خیر سیاست گذاران آنچه در عمل تحقق می یابد ممکن است در تضاد با آن اهداف و سیاستها باشد.بنابراین بدون نظام اداری سالم دستیابی به توسعه در یک کشور جهان سومی نظیر ایران بسیار بعید بنظر می رسد

واحدهای درسی رشته مدیریت دولتی

  • این رشته در کل ۳۲ واحد درسی دارد. از این ۳۲ واحد، چهار واحد مختص پایان نامه است.
  • بنابراین ۲۸ واحد درسی و همچنین ۴ واحد پایان نامه و تمامی دروس این رشته ۲ واحدی هستند.
  • بنابراین شما باید ۱۴ درس را بگذرانید.
  • از کل واحد ها، ۴ واحد مختص مدیریت پیشرفته است.
  • ۴ واحد دیگر هم درباره تحلیل آماری .
  • بقیه دروس هم در رابطه با منابع انسانی ، رفتار سازمانی ، استراتژی و … هستند.

نرم افزارهای کاربردی برای انجام پایان نامه مدیریت دولتی

انجام پایان نامه مدیریت دولتی با نرم افزار SPSS

نام یک خانواده نرم‌افزار رایانه‌ای است که برای تحلیل‌های آماری به کار می‌رود. «اس‌پی‌اس‌اس» مخفف «بسته آماری برای علوم اجتماعی» است. «اس پی اس اس» از جمله نرم‌افزارهایی است که برای تحلیل‌های آماری در رشته مدیرت، به صورت بسیار گسترده‌ای استفاده می‌شود.

انجام پایان نامه مدیریت دولتی با نرم افزار LISEREL:

لیزرل یک محصول نرم افزاری است که به منظور برآورد و آزمون مدلهای معادلات ساختاری طراحی و از سوی “شرکت بین المللی نرم افزار علمی” به بازار عرضه شده است. این نرم افزار با استفاده از همبستگی و کوواریانس اندازه گیری شده، می‌تواند مقادیر بارهای عاملی، واریانسها و خطاهای متغیرهای مکنون را برآورد یا استنباط کند و از آن می‌توان برای اجرای تحلیل عاملی اکتشافی، تحلیل عاملی مرتبه دوم، تحلیل عاملی تاییدی و همچنین تحلیل مسیر (مدل یابی علت و معلولی با متغیرهای مکنون) استفاده کرد.

انجام پایان نامه مدیریت دولتی با نرم افزار AMOS :

این نرم افزار را می توان یکی از موفق ترین نرم افزارهای کامپیوتری دانست که به طور خاص برای مدل سازی معادله ساختاری طراحی شده اند. نرم افزار آموس (ایموسAmos ) نرم افزاری برای مدل سازی معادلات ساختاری  است که مدل سازی معادله ساختاری را به شیوه ای ترسیمی ارائه می دهد، به نحوی که می توان به سرعت مدل ها را تعریف کرد، محاسبات را انجام داد و در صورت نیاز آن ها را به سادگی اصلاح کرد.

 

ادمین

حدود 6 سالی هست که در زمینه آموزش رشته مدیریت به صورت تخصصی فعالیت می کند و علاقه زیادی به کسب تجربه در زمینه بازاریابی اینترنتی و تجارت الکترونیک دارد، یک کارآفرین خستگی ناپذیر است و با انرژی حیرت انگیزی تمام قسمت های کالج مدیریت را توسعه می دهد، به سبک حرفه ای و انحصاری خود زندگی می کند و خط فکری خاصی را همیشه دنبال می کند، او رفتار هایی کاملا متفاوت نسبت به سایر مدیرانی که تا به حال دیده اید دارد...

نوشته های مشابه

روایی پرسشنامه

روایی به چه معناست؟ روایی پرسشنامه ابزاری که برای جمع آوری داده­ ها مورد استفاده قرار می ­گیرند، در مرحله…

کلیات بازاریابی

کلیات بازاریابی چیست؟ کلیات بازاریابی به اعتقاد ویلسون وگیلیگان (۱۹۹۹ میلادی) بازاریابی عبارت است از فرآیند برنامه ریزی و اجرای…

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *