/ در استارت آپ / توسط

۵ راز رهبران کسب و کارهای موفق

زمان مطالعه: ۳ دقیقه

۵ راز رهبران کسب و کارها توسعه یک کسب و کار آسان نیست و مدیران و رهبران کسب و کارهای موفق در رسیدن به این توسعه و موفقیت نقش حیاتی دارند. ما در این مقاله از هفت مدیر و رهبر تجارت ها و کسب و کارهای موفق در مورد اینکه چه استراتژی هایی را برای ایجاد انگیزه در تیم خود چگونگی حفظ آن ها به کار برده اند سوال پرسیده ایم و به رازهای زیر پی بردیم:

ارتباطات – ۵ راز رهبران کسب و کارها

این یک استراتژی است که اکثر رهبران کسب و کارهای موفق آن را در بالای لیست استراتژی های خود به عنوان موثرترین راهبرد مدیریت قرار داده اند. کارکنان زمانی که می‌توانند به مدیر خود اعتماد کنند همیشه بهتر کار می‌کنند.

شما می‌توانید با گوش دادن و به اشتراک گذاشتن احساسات و داستان های شخصی در مورد زندگی خود و داشتن حس شوخی طبعی، با کارکنان خود ارتباط برقرار کنید.

۵ راز رهبران کسب و کارها

۵ راز رهبران کسب و کارها – کالج مدیریت

آموزش مداوم – ۵ راز رهبران کسب و کارها

تمرین و آموزش مداوم بهترین راه برای بهبود نتایج یک تیم است و این در لیست راهنمایی های بسیاری از رهبران کسب و کارهای موفق در مصاحبه ما وجود داشت. تیم شما نیاز دارد کتاب های آموزشی خود را داشته باشد و شما باید دائما آن را مرور کنید. در نهایت، مدیران نیاز به ایجاد برنامه های رفتاری برای فعالیت های مورد نیاز خود در هر ساعت یا روز برای رسیدن به موفقیت دارند. اگر رفتارهای خود را بهبود بخشید نتایج بهتری به دست خواهید آورد.

گفتگوی زنده به جای گفتگوی دیجیتال

فناوری قرار است که زندگی ما را آسان تر کند نه  اینکه جایگزینی باشد برای توانایی های تاثیرگذار ما. مدیران فروش یا هر مدیر دیگری بهتر است به جای استفاده از تکنولوژی و فناوری ارتباطات خود را به صورت زنده داشته باشد.

درواقع برای ارتباط با پرسنل و گفتگو در مورد مسائل کارکنان خود، ارسال پیام فوری یا ایمیل یک راه بزدلانه برای یک مدیر است. سعی کنید یک مدیر تنبل نباشید. بهترین تاثیر شما این است که همیشه با فرد صحبت کنید و به صحبت های او گوش دهید.

ایجاد یک مسیر واضح برای پیشرفت

یکی از مشکلات بزرگی که در سازمان ها دیده می‌شود این است که کارکنان احساس می‌کنند در شغلشان گیر کرده اند. رهبران باید این اطمینان را حاصل کنند که یک مسیر شغلی مشخص در کار ایجاد کرده اند.

بهترین راه این است که یک سیستم ارتقاء گام به گام ایجاد کنید که کارکنان شما بتوانند براساس عملکرد و توسعه مهارت ها حرکت کنند. قرار دادن کارکنان در شرایطی که بتوانند پیشرفت شغلی خود را کنترل کنند عملکرد آن‌ها را بهبود می‌بخشد.

فرق بین مدیریت ذره بینی و پاسخگویی را می‌دانند

۵ راز رهبران کسب و کارها ، مدیران و رهبران کسب و کارهای موفق موفق می‌دانند که چگونه از مدیریت میکرو یا مدیریت ذره بینی یا دخالت بیش از حد جلوگیری کنند در صورتی که مطمئن هستند که مسئولیت پاسخگویی به اعضای تیم را به عهده گرفته اند.

امروزه یکی از چالش های بزرگ در هر تیم کسب و کار این است که مدیران دیدگاه پاسخگویی را از دست داده اند و باعث شده اند که افراد مدیریت ذره بینی را با پاسخگویی اشتباه بگیرند. بسیار مشاهده می‌شود که رهبران از مسئولیت پاسخگویی می‌ترسند زیرا نمی‌خواهند به عنوان مدیران کوچک دیده شوند.

ادمین

حدود 6 سالی هست که در زمینه آموزش رشته مدیریت به صورت تخصصی فعالیت می کند و علاقه زیادی به کسب تجربه در زمینه بازاریابی اینترنتی و تجارت الکترونیک دارد، یک کارآفرین خستگی ناپذیر است و با انرژی حیرت انگیزی تمام قسمت های کالج مدیریت را توسعه می دهد، به سبک حرفه ای و انحصاری خود زندگی می کند و خط فکری خاصی را همیشه دنبال می کند، او رفتار هایی کاملا متفاوت نسبت به سایر مدیرانی که تا به حال دیده اید دارد...

نوشته های مشابه

مدیر موفق چگونه می شوید؟

مدیر موفق چگونه می شوید؟ قبل از اینکه به توصیف ویژگی های یک مدیر موفق بپردازیم ابتدا باید روشن کنیم…

تعریف دواپس (DevOps) چیست و چه کاربردهایی دارد؟

تعریف دواپس  ، دواپس (‏DevOps) مبتنی بر فرهنگ همکاری و اعتماد است. این همکاری و اتحاد بین توسعه نرم افزار،…