اینستاگرام کالج مدیریت را دنبال کنید
/ در بازاریابی / توسط

۱۹ وبلاگی که برای آموزش سئو باید دنبال کنید

زمان مطالعه: ۴ دقیقه

برای انجام این اتفاق، موتورهای جستجو تمرکز خود را بر مواردی مانند بومی سازی، اعتبار صفحات سایت، نرخ کلیک صفحات، و حتی جستجوهایی که از دستیارهای صوتی مانند دستیار صوتی گوگل می آیند قرار داده اند.

به عنوان یک دیجیتال مارکتر یا متخصص سئو لازم است که همیشه اخبار و مقاله های مرتبط با حوزه سئو را به طور مرتب مطالعه کنید. در این مطلب قصد داریم لیستی از بهترین وبلاگ هایی که درباره سئو هستند را برای شما نام ببریم تا کمکی باشد برای پیشرفت روز به روز شما.

۱۹ وبلاگ مرتبط با سئو در دنیای اینترنت امروز

  1. وبلاگ سایت moz

سایت Moz در حال تبدیل شدن به یک استاندار طلایی برای راه حل های سئو و مقاله هایی که راه چاره را برای خواننده مطلب بیان می کند. تیم همکار وبلاگ Moz هر روز مقاله ای برای کمک به توسعه دانش بازاریابی جستجو برای مخاطبانش ارائه می نماید.

  1. Neil Patel

Neil Patel و تیم بازاریابی با استعداد او از هر طیف اخبار مرتبط با این حوزه همیشه مطالب خوبی قرار می دهند که سئو نیز یکی از آن هاست. همچنین ویدئوهای آن ها نیز به جذابیت مطالب وبلاگ سایتشان منشر می گردد.

  1. سایت Search Engine Land

Search Engine Land یکی از بهترین وبلاگ های با موضوع موتورهای جستجو است که اخباری دقیق و آنالیزهای عمیق از صنعت بازاریابی جستجو را منتشر می کند.

  1. Search Engine Journal

از لینک سازی تا آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل، Search Engine Journal همه را در قالب اخبار و تاکتیک های مرتبط با صنعت موتورهای جستجو برای مخاطبانش منتشر می کند.

  1. Search Engine Roundtable

اگر به دنبال بحث هایی با جزئیات کامل و توضیحات خوب و جز به جز از سئو هستید سایت Search Engine Roundtable به احتمال زیاد جواب سوالات و مشکلات شما را خواهد داد.

  1. وبلاگ SEMrush

وبلاگ سایت SEMrush یکی از جذاب ترین ترندهای سئو در زمان حال است. وبلاگی شمال توصیه و پیشنهادهایی با موضوع سئو از دیدگاه های مختلف؛ از توسعه نرم افزاری تا رسانه های اجتماعی و جستجوی صوتی

  1. SEO Book

برای مطالعه جدیدترین ابزار سئو تا آنالیز تغییرات موتورهای جستجو، همه را می توانید در سایت SEO Book مطالعه نمایید.

 

۱۹ وبلاگی که برای آموزش سئو باید دنبال کنید

۱۹ وبلاگی که برای آموزش سئو باید دنبال کنید – کالج مدیریت

  1. Tubular Insights

Tubular Insights منبعی برای بازاریابی است که به دنبال یادگیری بیشتر در مورد تاثیرات بازاریابی ویدئویی بر بازاریابی موتورهای جستجو هستند.

  1. Yoast

Yoast  ترکیبی از سایت و آموزش برای آن هایی است که میخواهند یاد بگیرند چگونه سایت شان را سئو کنند. وبلاگ این سایت تاکتیک هایی برای بالابردن تجربه سئوی مخاطبین پوشش می دهد.

  1. Biznology

این وبلاگ درباره مسائلی مرتبط با سئو بحث می کند. اما به تازگی با تغییر رویکرد، تمرکز اصلی خود را بر بازاریابی محتوایی و ارتباط آن با سئو قرار داده است.

  1. DailySEOBlog

آیا شما طرفدار سایت هایی هستید که هر روز نکته ای را برای شما بیان می کند؟ احتمالا این سایت نیز برای شما مناسب باشد. هر روزه می توانید پیشنهادها و ترفندهایی برای کمک و پشتیبانی از استراتژی موتورهای جستجو برای شما بیان می کند.

  1. وبلاگ Distilled

تیم Distilled  بینش و تجربه هایی در حوزه دیجیتال مارکتینگ برای مخاطبانش فراهم می کند. بحث سئو به عنوان ابزاری در این حوزه نیز در مباحث و مطالب این سایت مشاهده میشود.

  1. GeoLocalSEO

اگر جستجوی موبایل و جستجوی محلی بحث مورد علاقه شماست، وبلاگ سایت GeoLocalSEO منبعی است که شما می توانید برای نکته و ترفندهای مرتبط با سئوی موبایل و سئوی محلی مطالعه نمایید.

  1. وبلاگ Google Webmaster Central – ۱۹ وبلاگی که برای آموزش سئو باید دنبال کنید

زمانی که در صنعت بازاریابی سئو کار می کنید، شما باید بدانید اطلاعات کاملی از موتور جستجو داشتید باشید. بلاگ Google’s Webmaster به فعالین حوزه سئو اطلاعاتی از آخرین تغییرات و به روز رسانی های گوگل ارائه می دهد.

  1. وبلاگ John Battelle’s Search

هم بنیان گزار مجله WIRED  و یکی از پیشگامان حوزه بازاریابی موتورهای جستجو، تجربه های Battelle احتمالا بتواند برای شما نیز مفید باشد.

  1. Content Marketing Institute

بازاریابی محتوا یک بحث ضروری برای موفقیت در سئو می باشد. سایت Content Marketing Institute (CMI) منبعی بسیار خوب برای بازاریابی محتوایی برای یادگیری و به اشتراک گذاری بینش هایی از سئو، داستان سرایی ، رسانه های اجتماعی و موضوعات دیگر است.

  1. SEO Copywriting

کپی یکی از ضروری ترین بحث ها برای موفقیت در سئو می باشد. این بلاگ تمرین های زیادی از کپی رایتینگ و سئو برای مخاطبانش قرار می دهد.

  1. Search Engine Watch

سایت Search Engine Watch  با چند نویسنده، توسط چند خواننده توصیه شده است و مسائل گوناگون و متنوعی از مباحث بازاریابی جستجو را پوشش می دهد.

  1. SEO by the Sea

این سایت توسط بازاریاب باتجربه آقای Bill Slawski تاسیس شده است. تازه ترین اخبار و تجزیه و تحلیل های بر روی آخرین معیارهای رتبه بندی را می توانید در این سایت مطالعه کنید.

آیا چیزی که به دنبالش بودید را پیدا کردید؟ پیشنهاد ما این است که برخی از این سایت ها را در لیست bookmark مرورگر خود قرار دهید و در زمان های آزاد خود به این سایت ها سری بزنید و جدیدترین مطالب حوزه سئو را مطالعه نمایید. اگر سایت خوب دیگری را می شناسید برای دیگر دوستان خود نیز در کامنت های این مطلب قرار دهید تا به پیشرفت یکدیگر کمک نماییم.

 

منبع : آژانس بازاریابی نردوما

ادمین

حدود 6 سالی هست که در زمینه آموزش رشته مدیریت به صورت تخصصی فعالیت می کند و علاقه زیادی به کسب تجربه در زمینه بازاریابی اینترنتی و تجارت الکترونیک دارد، یک کارآفرین خستگی ناپذیر است و با انرژی حیرت انگیزی تمام قسمت های کالج مدیریت را توسعه می دهد، به سبک حرفه ای و انحصاری خود زندگی می کند و خط فکری خاصی را همیشه دنبال می کند، او رفتار هایی کاملا متفاوت نسبت به سایر مدیرانی که تا به حال دیده اید دارد...

نوشته های مشابه

بازاریابی چریکی یا Guerrilla Marketing چیست؟

بازاریابی چریکی یا Guerrilla Marketing چیست؟ در سال‌های اخیر ما درباره شرکت‌هایی می شنویم که از کمپین های بازاریابی چریکی…

الگوریتم گوگل پنگوئن چیست؟

الگوریتم گوگل پنگوئن چیست؟ شرکت گوگل هر چند سال یکبار الگوریتم های جدیدی را به موتورهای جستجوی خود اضافه می…