چاپ مقاله isi

چاپ مقاله isi با ایمپکت بالا

چاپ مقاله isi در ژورنال های معتبر نیازمند بررسی و دقت بالایی دارد. چاپ مقاله  هر چه با ایمپکت فاکتور (ضریب تاثیر) بالاتری باشد آن مجله معتبرتر است. اعتبار مجلات isi به ایمپکت فاکتور آن هاست. مجلات به دو دسته دارای ایمپکت فاکتور و غیر ایمپکت فاکتور تقسیم می شوند. به طور حتم مجلات دارای ایمپکت فاکتور  ارجح تر از غیر ایمپکت فاکتورها هستند. چاپ مقاله آی اس آی در مجلات دارای ایمپکت بسیار با ارزش است و در رزومه علمی فرد بسیار موثر است.

در تمامی دنیا رزومه دانشجو و استادان رشته مدیریت را با چاپ مقاله می سنجند. این مقاله ها هر چه در مجلات معتبرتر من جمله مجله isi چاپ شود در رزومه فرد معتبرتر خواهد بود. سایت اصلی مجلات آی اس آی سایت تامسون رویترز است. در آن می توانید مجلات isi معتبر را از غیر معتبر تشخیص دهید.

 

چاپ تضمینی مقاله jcr

چاپ مقاله isi در مجلات jcr بسیار معتبر است. گزارش استنادی مجلات (Journal Citation Reports) یا به اختصار JCR،  به صورت سالانه، توسط موسسه اطلاعات علمی تامسون (ISI) در دو نسخه علوم(Sciences) و علوم اجتماعی(Social Sciences) منتشر می شود. گزارش استنادی مجلات نسخه علوم؛ شامل اطلاعات بیش از ۸۰۰۰ مجله در حوزه‌ی علم و تکنولوژی و گزارش استنادی مجلات نسخه علوم اجتماعی؛ شامل اطلاعات بیش از ۳۰۰۰ مجله در حوزه علوم اجتماعی می باشد. مقالات موجود در ژورنالهای قرار گرفته در پایگاه داده اطلاعاتی JCR اکثرا مقالات پژوهشی و مروری می باشند. گزارش استنادی مجلات بر اساس چند شاخص مورد بررسی قرار می گیرد: شاخصهای Cited Half – Life  Immediately index, IF, که در حال حاضر شاخص ضریب تاثیرگذاری (IF) از مهمترین و اصلی ترین آن‌ها برای اعتبار علمی مجلات علمی محسوب می‌شود.

چاپ مقاله isi

چاپ مقاله isi – کالج مدیریت

مزایای چاپ مقاله آی اس آی

از مزایای پذیرش و چاپ مقاله در مجلات آی اس آی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. دو نمره مورد نیاز برای پایان نامه دانشجویان کارشناسی ارشد به راحتی کسب می شود.
  2. جزو رزومه علمی برای مصاحبه دکتری محسوب می شود.
  3. بعنوان رزومه برای استخدام شغلی منظور می شود.
  4. برای گرفتن اپلای از دانشگاه های خارج از ایران مفید واقع می شود.
  5. مرتبه و پایه اعضا هیئت علمی دانشگاه ها را ارتقا می دهد.
  6. مرتبه شغلی بسیاری از مشاغل دولتی و خصوصی را ارتقا می دهد.
  7. برای دفاع پایان نامه دکتری پیش نیاز محسوب می شود.

 

درخواست مقاله isi

به منظور چاپ مقاله isi می توانید مقاله خود را برای ما ارسال نمایید. این مقالات پس از بررسی، ژورنال مناسب به آن اختصاص یافته و مراحل سابمیت مقاله انجام خواهد شد. کالج مدیریت تنها مقاله رشته مدیریت را قبول می کند. این مقالات باید با کیفیت بسیار عالی نگارش شوند، زیرا اگر انجام مقاله بدون آگاهی باشد در این مجلات براحتی رد و ریجکت می شوند.