بسم الله الرحمن الرحیم

در این صفحه قوانین و مقررات سایت کالج مدیریت به آدرس collegemodiriyat.ir تنظیم شده است. کاربران محترم موظف هستند پیش از خرید محصول از سایت، موارد موجود در این صفحه را کاملا مطالعه کرده باشند. بدیهی است خرید هر یک از محصولات سایت به معنی پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد.

راه های ارتباطی سایت

راه های ارتباطی کالج مدیریت به طور واضح مشخص شده اند. کاربران با مراجعه به صفحه تماس با ما می توانند راه ارتباطی به دو صورت شماره تماس و فرم تماس با ما را پیدا کنند. لذا کاربران فقط از این دو طریق با ما در ارتباط باشند.

قوانین و مقررات کالج مدیریت
قوانین و مقررات کالج مدیریت

محصولات سایت کالج  مدیریت

محصولات کالج مدیریت شامل آموزش های نرم افزار، آموزش مقاله نویسی و محصولات آموزشی رشته مدیریت می باشد.

ارائه دانلود رایگان محصولات خریداری شده، مشروط به رعایت قوانین و مقررات سایت از سوی کاربر، بر عهده کالج مدیریت می باشد.

محصولات خریداری شده صرفا برای استفاده شخص یا شرکت خریدار می باشد. انتشار تمام یا بخشی از محصول خریداری شده در سایر سایت ها خلاف قوانین می باشد و پیگرد قانونی خواهد داشت.

 

 

خدمات کالج مدیریت

کالج مدیریت در کنار ارائه محصولات معرفی شده، خدمات انجام پایان نامه متعددی نیز ارائه می دهد. خدمات کالج مدیریت شامل انجام پایان نامه مدیریت، انجام مقاله، چاپ مقاله علمی پژوهشی، چاپ مقاله isi، مشاوره کسب و کار اینترنتی، مشاوره تحصیلی می باشد.

قوانین مربوط به خدمات کالج مدیریت در هر سفارش متفاوت است. بدیهی است سفارش خدمات به کالج مدیریت مستلزم رعایت قوانین کلی سایت، مندرج این صفحه نیز می باشد.

 

بازگشت وجه محصولات

از کاربران محترم خواهشمندیم در خرید محصولات از سایت دقت لازم را داشته باشند.

توضیحات کامل هر محصول در صفحه معرفی آن به طور کامل درج شده است.

همچنین کاربران می توانند جهت مشاوره رایگان خرید محصولات از راه های ارتباطی معرفی شده در صفحه تماس با ما با کارشناسان کالج مدیریت در تماس باشند.

با توجه به ماهیت محصولات سایت کالج مدیریت که فایل های دانلودی می باشند، امکان مرجوع آن وجود نخواهد داشت. بازگشت وجه تنها در صورت تشخیص واحد پشتیبانی فنی کالج مدیریت امکان پذیر خواهد بود و تشخیص این موضوع تماما از سوی این واحد صورت می گیرد.

در صورت خرید محصول اشتباه یا غیر مناسب برای اهداف مورد نظر، به هیچ وجه امکان تغییر سفارش یا بازگشت وجه وجود ندارد. لذا از کاربران محترم خواهشمندیم پیش از خرید، محصول مورد نظر را به طور کامل بررسی نمایند.