/ در دانشگاه / توسط

دانشگاه امارات متحده عربی

زمان مطالعه: 4 دقیقه

اولین و مهمترین دانشگاه جامع ملی در امارات متحده عربی. تأسیس شده در ۱۹۷۶ در اواخر شیخ زاید بن سلطان آل نهیان, UAEU مشتاق برای تبدیل شدن جامع, تحقیقات فشرده دانشگاه و در حال حاضر ثبت نام حدود ۱۴,۰۰۰ اماراتی و دانشجویان بین المللی. به عنوان دانشگاه شاخص امارات متحده عربی, UAEU ارائه می دهد طیف گسترده ای از معتبر, برنامه های کارشناسی و کارشناسی کیفیت بالا از طریق نه کالج: کسب و کار و اقتصاد; تحصیلات; مهندسی; مواد غذایی و کشاورزی; علوم انسانی و اجتماعی; آی تی; قانون; پزشکی و علوم بهداشت; و علوم. با یک هیئت علمی بین المللی برجسته, دولت از هنر دانشگاه جدید, و طیف گسترده ای از خدمات پشتیبانی دانشجویی, UAEU ارائه می دهد یک محیط زندگی آموزش بی بدیل است که در امارات متحده عربی.

در تلاش خود برای رسیدن به قد و قامت تحقیقاتی بین المللی, UAEU با شرکای خود در صنعت کار می کند به ارائه راه حل پژوهش، چالش های پیش روی ملت, منطقه, و جهان. دانشگاه مراکز تحقیقاتی از اهمیت استراتژیک به این کشور و منطقه است که پیشبرد دانش در مناطق بحرانی اعم از منابع آب به درمان سرطان ایجاد کرده است. UAEU است در حال حاضر در میان دانشگاه های تحقیقاتی برتر در شورای همکاری خلیج فارس و جهان عرب قرار گرفت, و در میان بالا ۲۵% در سطح جهانی.

برنامه های آموزشی UAEU در همکاری با کارفرمایان توسعه یافته اند, بنابراین فارغ التحصیلان ما در تقاضای بالا هستند. فارغ التحصیلان UAEU مواضع کلیدی در صنعت, تجارت, و دولت در سراسر منطقه. سرمایه گذاری مستمر ما در امکانات, خدمات, و کارکنان اطمینان حاصل شود که UAEU ادامه خواهد داد به عنوان یک مدل در نوآوری و برتری در خدمت.

دلیل برای انتخاب دانشگاه امارات متحده عربی:

۱٫ برتری

در UAEU ما به کیفیت تجربه یادگیری برای هر دانش آموز تمرکز. “دستور کار تعالی” UAEU را شامل هر جنبه ای از دانشگاه. در اینجا شما را از بهترین دانشکده در کشور پیدا, پیشرفته ترین تکنولوژی در منطقه و امکانات دانشگاه مدرن ترین و جذاب را به هر نقطه یافت می شود. تمرکز بی امان ما را در تعالی تضمین می کند که مدرک خود را بسیار مورد توجه, ملی و بین المللی, و شما را به دانشگاه ترک به طور کامل برای موفقیت حرفه ای و شخصی مجهز.

۲٫ رسمیت شناختن بین المللی

بر اساس شهرت بین المللی ما, اشتغال فارغ التحصیلان ما, و بهره وری تحقیقات ما, UAEU همچنان به رتبه در میان بهترین دانشگاه های جهان. QS, رتبه بندی بین المللی مستقر در لندن از دانشگاه های پیشرو در جهان, نرخ UAEU عنوان شماره یک در این کشور و تعداد ۳۸۵ در جهان. QS همچنین شامل UAEU را در فهرست بالای ۵۰ دانشگاه های جهان که در گذشته تاسیس شده است ۵۰ سال ها.

۳٫ استخدام از فارغ التحصیلان ما

از آنجا که برنامه های ما در همکاری با کارفرمایان طراحی شده است, فارغ التحصیلان ما به شدت از هر دو نهاد خصوصی و دولت به دنبال. برنامه های آموزشی ما شامل فقط یک تئوری در کلاس درس نیست, بلکه کارآموزی عملی و تجارب تحقیقات. فارغ التحصیلان ما همواره دریافته اند که دست در خود تجربه هر دو آنها را فراهم می کند با مهارت های عملی که کارفرمایان ارزش و ارتباط و روابطی که بخش مهمی از فرایند حرفه ای ساختمان.

۴٫ یک محیط یادگیری حمایتی

UAEU متعهد به ارائه حمایت است برای اطمینان حاصل شود که هر دانش آموز می تواند موفق. خدمات پشتیبانی ما شامل مشاوره, مراقبت های بهداشتی, پشتیبانی فناوری اطلاعات, پشتیبانی ناتوانی, خدمات حرفه ای, کمک مالی, خدمات دانشجویان بین المللی, خدمات فارغ التحصیلان, یک مرکز موفقیت دانش آموز و یک شورای دانش آموزان. صرف نظر از موانع است که شما در طول راه برخورد, همیشه یک مربی وجود دارد, یک مشاور, و یا یک مشاور در این نزدیکی هست برای کمک به. هر یک از دانشجویان با یک مشاور آکادمیک فردی ارائه برای کمک به تصمیم گیری های حیاتی و انتخاب که شما در طول مسیر موفقیت تحصیلی و حرفه ای چهره.

۵٫ پر جنب و جوش زندگی محیط زیست

هدف ما این است که نه تنها به دانش آموزان مدرک عالی بلکه به اطمینان حاصل شود که شما از آن لذت ببرید در طول راه. دانشجویان ما از بیش از آمده ۵۰ کشورها, بنابراین شما با ارتباط برقرار خواهد کرد و یادگیری از مردم از زمینه های فرهنگی متنوع. دانشگاه ارائه می دهد ثروت از فعالیت های فوق برنامه و تجربه های زندگی افزایش به غنی سازی تجربه دانشگاه خود را, و با بیش از ۵۰ باشگاه ها و جوامع در UAEU, هیچ کمبود فرصت وجود دارد از آن لذت ببرید در خارج از سخنرانی ها و به دوستان. دانشگاه UAEU یک جامعه واقعی با کافه های متعدد و رستوران ها است, خرده فروشی و بانکداری امکانات, روشن, خوابگاه دانشگاه مدرن, و امکانات ورزشی و تفریحی استثنایی.

۶٫ یک دانشگاه جدید باشکوه

پردیس جدید UAEU ویژگی های معماری مدرن ترین, مناطق برای مراکز تحقیقاتی تخصصی, لبه برش زیرساخت های شبکه IT, کلاس های درس و آزمایشگاه که از ویژگی های آخرین تجهیزات و تکنولوژی آموزشی به منظور افزایش یادگیری دانش آموزان. همچنین یک کتابخانه جامع ارائه منابع فیزیکی و الکترونیکی وسیع وجود دارد, باشگاه سلامت کلاس دو جهان مجهز به آخرین تجهیزات ورزشی, دو استخر شنا اندازه المپیک, و همچنین تنیس, بسکتبال, و بدمینتون.

۷٫ پژوهش لبه برش

UAEU دانشگاه تحقیقاتی برتر کشور است. ما نه تنها دانش انتقال به دانش آموزان ما, اما از طریق کالج ها و مراکز تحقیقاتی ما، ما برای کمک به ایجاد دانش جدید, کار بر روی توسعه درمان های جدید برای سرطان, تولید فن آوری های جدید برای پرداختن به نیازهای انرژی جهان و توسعه روش های جدید برای افزایش عرضه مواد غذایی در جهان. هر سال مورخان و باستان شناسان ما کمک به کشف و ارزیابی آثار تاریخی مربوط به دستاوردها و فرهنگ مردم از این بخش از جهان. به عنوان یک دانشجوی UAEU, شما این فرصت را به کار در کنار دانشکده تحقیقات بین المللی شناخته شده در این پروژه هیجان انگیز.

۸٫ دسترسی به اجتماع

به عنوان دانشگاه ملی امارات متحده عربی, UAEU مسئولیت دانشگاه و فارغ التحصیلان ما به رسمیت می شناسد به منظور کمک به رفاه جامعه گسترده تر. ما دانش آموزان و کارکنان ما را تشویق به خدمت به جامعه از طریق مشارکت مدنی, خدمات عمومی, و پژوهش. دانشگاه کمک می کند تا دانش آموزان با سازمان داوطلبانه و خدمات اجتماعی در منطقه اتصال خاص مورد علاقه دانش آموز.

۹٫ انتخاب

هیچ دانشگاه در کشور به عنوان بسیاری از انتخاب های علمی به عنوان UAEU فراهم می کند. پیشنهادات دانشگاه ۵۲ برنامه های مدرک کارشناسی, ۳۷ برنامه های کارشناسی ارشد, از پزشکان رشته طب (MD), دکترای داروسازی (Pharm.D), برنامه دکتری, و یک دکترای مدیریت بازرگانی (DBA) در سراسر طیف گسترده ای از رشته, از جمله کسب و کار, اقتصاد, تحصیلات, مهندسی, مواد غذایی و کشاورزی, علوم انسانی, علوم اجتماعی, آی تی, قانون, پزشکی و سلامت علوم, و علوم طبیعی. بسیاری از برنامه های تحصیلی ما منحصر به فرد UAEU هستند, و بسیاری از آنها در ترکیب منحصر به فرد ارائه شده. هر آنچه که منافع خود را, استعدادهای, و اهداف, UAEU دارای یک برنامه برای مطابقت با.

نوشته های مشابه

دانشگاه دلفت هلند

دانشگاه "دلفت" بزرگترین دانشگاه صنعتی هلند دانشگاه صنعتی "دلفت"(Delft University of Technology ) بزرگترین دانشگاه صنعتی هلند است که یکی…

دانشگاه اقتصاد و بازرگانی وین

دانشگاه اقتصاد و بازرگانی وین با داشتن ۲۴۰۰۰ دانشجو بزرگترین دانشگاه بازرگانی در کل اروپا در رشته های بازرگانی ,حقوق…

نظری بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =