طراحی سایتبهینه سازی سایت /  مشاوره کسب و کار اینترنتیتماس با ما                                                                           

خدمات کالج مدیریت


انجام پایان نامه

انجام پایان نامه

 انجام پایان نامه در دوره کارشناسی ارشد و دکتری ضروری است. ضرورت این امر آن است که دانشجو بتواند نیازهای پژوهشی خود را با توانایی هر چه بیشتر کامل کند. در واقع این دوره با مشقت های فراوانی همراه است و معمولا نیز دانشجویان کمی از پس آن به تنهایی بر می آیند. آنچه این کار را سخت می کند آن است که دانشجو بر دروس و موضوعات بروز رشته خود در دوره های کارشناسی ارشد و دکتری واقف نیست. موضوعات تکراری و حتی روش ها و نتیجه گیری های تکراری جز آفت یک پایان نامه و حتی آن دانشگاه است و تقریبا تمامی دانشگاه ها سعی داشته اند با امکانات فراوان بتوانند از این امر که در نوع خود تخلف بزرگی محصوب می شود انجام پایان نامه را مصون بدارند.

انجام پایان نامه مدیریت

 انجام پایان نامه در رشته مدیریت در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری جز لزومات اتمام دوره می باشد. به طوری که اگر دانشجو از پایان نامه خود دفاع نکند نمی تواند مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری را دریافت کند. پس یکی از واجبات گرفتن مدرک تحصیلی انجام پایان نامه می باشد. پایان نامه را باید به شکل اصولی نگارش کرد. این شکل اصولی نیازمند دانستن روش تحقیق و نرم افزارهای آماری می باشد. هرچه انجام پایان نامه با موضوعات بروز در مورد رفع مشکلات سازمان ها و شرکت های بزرگ در ارتباط باشد آن را می توان علمی تر و بهتر دانست. این موضوعات باید به تایید اساتید راهنما برسند و اگر مورد قبول بودند آن ها را ادامه داد و پروپوزال را نوشت.

 

انجام مقاله

پس از اتمام یک پایان نامه حالا نوبت به انجام مقاله می رسد. انجام مقاله یعنی بتونید یک پایان نامه را به شکل 15 صفحه مقاله در بیاورید. ساختار انجام مقاله بسیار متفاوت است و نیازمند تبحر است. شما با انجام مقاله می توانید در جلسه دفاع، نمره کامل پایان نامه را از آن خود کنید. به این منظور، بهتر است همزمان با انجام پایان نامه مدیریت خود، انجام مقاله مدیریت را نیز شروع کنید و با دقت تمام پیش بروید. یک مقاله خوب که از پایان نامه شما استخراج می شود، باید معرف و توصیف کننده خوبی از پایان نامه شما باشد تا موثر واقع شود.

چاپ مقاله علمی پژوهشی

 برای دانشجویان به خصوص داوطلبان کنکور دکتری مدیریت، چیزی که بیشترین امتیاز را در میان مقالات در بخش مصاحبه دکتری مدیریت دارد، انجام مقاله علمی پژوهشی است. چاپ مقاله علمی پژوهشی نیاز به تجربه و تخصص دارد تا مقاله بتواند در مجلات معتبر علمی پژوهشی مطرح در جهان چاپ شود. همچنین چاپ مقاله علمی پژوهشی از جهت کسب نمره کامل در پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت و همچنین رساله دکتری نیز حائز اهمیت است. بهتر است دانشجویان گرامی، همزمان با شروع نگارش پایان نامه یا نگارش رساله دکتری خود، نگارش مقاله علمی پژوهشی را نیز شروع کنند تا همزمان با پایان نگارش پایان نامه، نگارش و چاپ مقاله علمی پژوهشی نیز به پایان برسد.

تالیف کتاب و چاپ

تالیف کتاب و چاپ کتاب یک رزومه خوب پزوهشی برای اساتید و همچنین دانشجویان به شمار می رود. جهت شرکت در مصاحبه های کنکور دکتری و همچنین مصاحبه های استخدامی، شما نیاز به یک رزومه خوب پژوهشی که شامل مقالات، سوابق کاری و نگارش کتاب می شود، دارید. از این جهت، تالیف کتاب و چاپ کتاب اهمیت خاصی پیدا می کند.

انجام کتاب