کالج مدیریت را بهتر بشناسیم

 خدمات سایت کالج مدیریت با توجه به نیاز آموزشی کشور در زمینه آموزش های رشته مدیریت اهم از انجام پایان نامه، انجام مقاله، انجام مقاله مدیریت و استارت آپ و روش های تحقیق و نرم افزارهای آماری با هدف ارائه مطالب آموزشی پایه گذاری شد. این مطالب با توجه به فراخور زمان بروزرسانی می شوند و همیشه سعی گردیده از بروزترین روش ها و متدهای آموزشی استفاده شود. این آموزش ها کاملا رایگان بوده و تنها هدف آن پیشبرد هر چه بهتر دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری رشته مدیریت است.

انجام پایان نامه

پایان نامه شامل 5 فصل می باشد که نگارش آن نیازمند دانش در روش تحقیق و روش های آماری است. روش های آماری نیازمند فراگیری نرم افزارهای  (spss ، pls ، لیزرل و…) می باشد. که اگر قرار باشد این نرم افزارها را دانشجو بصورت مجزا آموزش ببیند باید برای هر کدام میلیون ها تومان هزینه کند. ما سعی می کنیم تمامی این آموزش ها  را رایگان در سایت قرار دهیم. انجام پایان نامه با هدف تکمیل مقاطع ارشد و دکتری شکل گرفته است. این مقاطع نیازمند طی کردن این مسیر است و این مسیر نیز نیازمند طی کردن پایان نامه و یا تز (رساله) دکتری است. دانشجویان ارشد و دکتری به منظور پایان دادن به تمامی  اهداف خود باید از پایان نامه بگذرند و تمام تلاش خود را به منظور دفاع بهتر از رساله خود انجام دهند.

انجام مقاله خدماتی نوین در سایت کالج مدیریت

مقاله نویسی با متدهای روز و روش هایی که بتوان در مجلات علمی پژوهشی داخلی یا مجلات isi ثبت کرد همواره مورد توجه قشر تحصیل کرده جامعه است. این مجلات روش های خاص خود را برای داوری مقالات شما دارند و این مقاله ها باید طبق یک چارچوب انجام شوند. این چارچوب مقید به یک شیوه خاص نیست و این شیوه ها برای تمامی مقاله ها یکی نیست. دانشجویان معمولا اولین مقاله خود را از پایان نامه خود دارند و این مقاله را به عنوان اولین کار علمی خود در مجلات به چاپ می رسانند.

خدمات سایت کالج مدیریت
خدمات سایت

چاپ مقاله جز خدمات سایت کالج مدیریت

خدمات سایت کالج مدیریت در بخش چاپ مقاله می تواند به دو روش چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی داخلی و چاپ مقاله در مجلات isi باشد. مجلات علمی پژوهشی به مجلات علمی پژوهشی دانشگاه آزاد و مجلات علمی پژوهشی وزارتین متفاوت است و تقسیم بندی می شود. چاپ مقاله می تواند امتیاز پژوهشی بالایی در زمینه رزومه علمی فرد باشد. این رزومه می تواند به منظور افزایش رتبه علمی علمی یا نمره برای پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری استفاده شود.

انجام کتاب

نگارش کتاب به عنوان رزومه علمی به دو دسته تقسیم می شود، معمولا ترجمه کتاب و تالیف کتاب. این کتاب ها با روش های مختلفی تالیف می شوند و معمولا از اندوخته هایی که سال های سال  اتفاق افتاده نشئت می گیرد. آن چیزی که بیشترین امتیاز را برای یک نویسنده دارد تالیف است. تالیف کتاب به عنوان یک روزمه خوب برای پذیرش در دوره دکتری بسیار با اهمیت است. اهمیت تالیف همیشه بیشتر از ترجمه است چرا که یک آثار جدید خلق می شود و این آثار باید به گونه ای باشد که بتواند ارزش آفرین باشد.