اینستاگرام کالج مدیریت را دنبال کنید
/ در طراحی سایت / توسط
آخرین زمان ویرایش:

بک لینک سازی چیست؟

زمان مطالعه: ۴ دقیقه

اهمیت بک لینک سازی – بک لینک سازی چیست؟

این لینکها در آینده وب سایت شما بسیار تاثیرگذار است تا حدی که می‌توانیم بگوییم که اگر لینک سازی درست و اصولی در وبسایت شما پیاده سازی شده باشد ۸۰% راه سئو پیموده اید.
حالا برای شما می خوام از لینک های مهمی که می‌توانید بگیرید سخن بگویم مهمتر از ساخت شبکه لینک های داخلی و خارجی بحث مهمی به نام لینک بیلدینگ و یا بهتر است بگویم دریافت لینک از وب سایت های دیگر در ارتباط با مقاله منتشر شده شما می باشد و به همان اندازه که این لینکها میتوانند برای شما سازنده و مفید واقع شوند به همان اندازه هم می‌توانند در صورت غیر مرتبط بودن تاثیر منفی بر بهبود وضعیت سایت شما بگذارند پس استراتژی مناسبی رو برای دریافت این لینکها در نظر داشته باشید.

 

بک لینک سازی چیست؟

بک لینک سازی چیست؟ – کالج مدیریت

دفترچه‌ی سئو خود را بیاورید و بک لینک سازی کنید

آن دفترچه ای که باهم برای بهبود رتبه سایت خود در نظر گرفته بودیم را بردارید و یک صفحه از آن را به بررسی رقبا و احتمالاً می‌توان گفت دوستان آینده شما اختصاص دهید و در این صفحه بعضی از سایت هایی که در فکر خود می بینید می‌توانید در آینده نه چندان دور با آنها همکاری کنید را یادداشت کنید برای هر یک از آنها استراتژی مناسبی را در نظر بگیرید از قدیم گفته اند که هر انسانی یک راهی برای نفوذ دارد و در آینده نه چندان دور خواهید دید که از طریق همین افرادی که در لیست خود اضافه کرده اید می توانید فرایند بک لینک سازی را به راحتی و بدون هیچ هزینه ای جلو ببرید.

فقط به این نکته دقت کنید که بهترین لینک ها از لیستی که تهیه کرده اید لینک هایی هستند که به صورت فالو می باشد گرچه لینکهای نوفالو هم بی تاثیر نیستند ولی بهتر است با یک تعامل دو طرفه لینک های فالو برای سایت خود ایجاد نمایید فقط دقت کنید که در این فرآیند بک لینک سازی به بیراهه نروید حتما الان می پرسید که بیراهه کجاست؟آنجا جایی است که در آن بک لینک می فروشند! از شما خواهش دارم که این سایت ها را فراموش کنید به جرات می‌توانم بگویم در ایران همچین سایت‌هایی وجود ندارد زیرا اکثر سایت های ایرانی به دنبال دشمنی با یکدیگر می باشند درصورتی که در پروژه‌هایی که ما به صورت برون مرزی داشته ایم این مسئله را به شدت دیده ایم که سایت های خارجی تعامل با یکدیگر را نیاز اساسی وبسایت خود می می‌دانند کاملاً به یکدیگر احترام گذاشته و از یکدیگر تعریف می کنند صحنه ای که در کشور ما کمتر رخ میدهد.

بک لینک سازی در سال ۲۰۱۹ – بک لینک سازی چیست؟

حتماً دوست دارید بپرسید که مهمترین نکته بک لینک سازی چیست در پاسخ باید به شما بگویم که مهمترین نکته بک لینک سازی در سال ۲۰۱۹ این مورد است که بهتر است لینک هایی که از مطالب وب سایت خود به مطالب دیگری در وب سایت خود که مرتبط با مقاله منتشر شده است در داخل دسته بندی مورد نظر باشد و سعی کنید بک لینک های غیر مرتبط در دیگر دسته ها را به این مطلب لینک ندهید.

domain authority هم یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که گوگل به آن اهمیت جدی میدهند و هیچ موقع از اهمیت آن کم شده است زیرا طول عمر یک دامنه و لینک های مرتبط به آن را برای ما نشان می دهد. این مولفه برای اولین بار توسط شرکت موز اعلام شد و با توجه به تحلیل‌های این شرکت در ارتباط با هر دامنه میتوان قدرت بک لینک سازی آن در سایت را بررسی و درمورد آن نظر داد. برای استفاده از این سرویس از این لینک در وبسایت موز استفاده کنید.

در نهایت باید بگویم در ارتباط با بک لینک سازی بهتر است خوب فکر کنید زیرا در صورت دریافت لینک های بی کیفیت شما اسپم شناخته شده و در صورتی که تعداد ساخت این لینک ها در وب سایت شما زیاد باشد اصطلاحاً سابت شما پنالتی خواهد شد و پنالتی حالتی از گوگل است که وبسایت شما را از مدار سرچ خود حذف می کند. برای اینکه بهتر با مفهوم بک لینک سازی آشنا بشید و روش های مختلف آن را یاد بگیرید پیشنهاد میکنیم این صفحه پرسش و پاسخ جذاب در سایت موز را دنبال کنید.

 

منبع : آژانس بازاریابی نردوما

ادمین

حدود 6 سالی هست که در زمینه آموزش رشته مدیریت به صورت تخصصی فعالیت می کند و علاقه زیادی به کسب تجربه در زمینه بازاریابی اینترنتی و تجارت الکترونیک دارد، یک کارآفرین خستگی ناپذیر است و با انرژی حیرت انگیزی تمام قسمت های کالج مدیریت را توسعه می دهد، به سبک حرفه ای و انحصاری خود زندگی می کند و خط فکری خاصی را همیشه دنبال می کند، او رفتار هایی کاملا متفاوت نسبت به سایر مدیرانی که تا به حال دیده اید دارد...

نوشته های مشابه

بازاریابی محتوایی موثر : ۵ قدم برای دنبال کردن تلاش های‌تان

بازاریابی محتوایی موثر : ۵ قدم برای دنبال کردن تلاش های‌تان ، یکی از تعارف دیوانگی این است که کار…

مدیر محتوا کیست؟ به برنامه ریزی موفق ویرایشی اهمیت دهید

مدیر محتوا کیست؟ به برنامه ریزی موفق ویرایشی اهمیت دهید ، مهارت های فراوانی برای دستیابی به موفقیت در بازاریابی…