انجام کتاب

انجام کتاب مدیریت در مصاحبه دکتری، نشان دهنده دانش فراوان یک دانشجو است. دانشجویان می توانند در فیلد کاری رشته خود کتاب بنویسند. از نوشتن هراسی نداشته باشید. یادتان باشد برای نوشتن کتاب باید دانش کافی داشته باشید. بر موضوعات کاملا مسلط باشید. داشتن یک کتاب در مصاحبه دکتری دارای امتیاز پژوهشی است.

انجام کتاب

انجام کتاب

چاپ کتاب مدیریت

یک کتاب تا زمانیکه به چاپ نرسیده باشد ارزشی ندارد. مولفان می توانند کتاب خود را به چاپ برسانند و از امتیازات آن استفاده کنند. این امتیازات در دانشجویان ارشد و دکتری بسیار زیاد است و می توانند به راحتی در مقطع دکتری با آن پذیرش بگیرند. نگارش کتاب کار سخت تر و پیچیده تری نسبت به انجام پایان نامه و انجام مقاله است. پروسه چاپ کتاب نیز با دشواری های فراوانی روبروست که ما برای دانشجویان خود این پروسه را بسیار کم کرده ایم.

انجام کتاب مدیریت برای مصاحبه دکتری

مصاحبه دکتری چه در دانشگاه سراسری و آزاد نیازمند ۵۰ درصد کارهای پژوهشی است. این کارها اهم از انجام مقاله ، انجام پایان نامه، و تالیف یا ترجمه کتاب می باشد. این تالیفات کمک شایانی به دانشجویان گرامی در جلب نظر اساتید دانشگاه ها برای پذیرش بهتر در مقطع دکتری می کند. گاها دیده شده نظر بعضی از اساتید بیشتر بر تالیفات است تا مقاله یا شرکت در کنفرانس های مطرح در رشته مدیریت.

همیشه باید به یاد داشته باشید، با دست پر به مصاحبه های علمی بروید. داشتن یک کتاب دقیقا همان دست پر رفتن را تشریح می کند. آنچه شما را از دیگر دانشجویان متمایز می کند. مسلما یک کتاب در زمینه تخصصی رشته گرایش شماست. بهتر است در زمینه های کاری رشته خودتان تحقیق کنید و به اساتید بفهمانید که با موضوعات بروز رشته خودتان آشنا هستید و یک کتاب دقیقا خیلی راحت این ها را متوجه اساتید می کند و نظرشان را به خود جلب می کنید.